Spermlerin Vajinadan Dışarı Akması Normalmidir?

bir yıllık evliyiz bebek istiyoruz benim anlamadığım altıma yastıkta koysam spermler geri akıyor bu kısırlık yaparmı ya

İlişkiden sonra spermin vajinadan dışarı akması normaldir, bunun kısırlıkla alakası yoktur. 1 saat kadar uzanıp ayağa dikilseniz dahi o spermler dışarı akacaktır. Bir yılı aşkın düzenli birlikteliğe rağmen gebelik elde edilmezse bir kadın doğum uzmanına görününüz.

Merhaba, bu sorunuzun yanıtı iki cümleyle anlatılacak gibi değil. Vereceğim linkte sorunuza dair ayrıntıları bulabilirsiniz. Ayrıca ciddi anlam da adet düzensizliğiniz var. Kadın doğum uzmanına görünüp muayene ve tedavi olmanız lazım. Sağlıklı günler diliyorum..

Adetim düzensiz yumurtlama günüm ne zaman ?
Merhaba ben 3 aylik evliyim esim icimde bosaliyor 1 saate yakin sirt ustu yatiyorum ama kalktigimda su gibi geri akiyor butun spermler bu normal mi

Merhaba iyi günler ben adet duzensızlıgı ıcın Dr gttım ve ılac verdi bana dıenomet diye ılac evliyim cocuk istiyorum bu ılac gebelıgı engeller mı

Merhaba iyi günler ben adet duzensızlıgı ıcın Dr gttım ve ılac verdi bana dıenomet diye ılac evliyim cocuk istiyorum bu ılac gebelıgı engeller mı
Selamlar hayatım. Belirttiğin dienomet dediğin ila ile ilgili net bilgileri BURADAKİ linkten bulabilirsin. Bir hormon ilacı hayatım. Gebeliği engellemez sendeki bir sıkıntı için doktorun tarafından yazılmış. Linki incele anlayacaksın.

Merbaha ben evliyim ve cocuk istiyorum dedıgınız gibi ilişkiden sonra hemen kalkmıyorum 30 dk hatta daha fazla da yattığım oluyor ama aya kalkınca bazen geldıgı oluyor bu normal mi sızce

Hayatım rahim dediğimiz bölge kapalı bir alan gidecek sonsuz bir yere sahip değil :) elbette akacak normal bir durum bu sakın sıkıntı yapmayın doğru yapıyorsunuz

Geri