Spiderman örümcek adam çocuk odası dekorasyonu

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Spiderman örümcek adam çocuk odası dekorasyonu
örümcek adam oda takımı, spiderman yatak örtüsü modelleri, spiderman duvar kağıdı modelleri, spiderman çocuk odası dekorasyonu ile ilgili bilgiler

Günümüz de ister kız ister erkek olsun hemen hemen tüm çocukların masal ve çizgi film kahramanlarına tutkunluğu vardır.

Bu tutkunluğun sonucun da üretici firmalar süper kahramanlara ait çocuk odası modelleri, ev tekstil ürünleri, aksesuarlar ve daha birçok ürünü piyasaya sürerek inanılmaz bir talep görüyorlar.

Ben hem kız hem de erkek annesi biri olarak onların hangi kahramanları sevdiklerini çok iyi biliyorum. Hatta bilmediklerimi onlar sayesin de öğrendim;)

Mesela oğlum inanılmaz bir spiderman yani diğer bilinen adı ile örümcek adam tutkunu.. Şimdi diyeceksiniz ki hangi erkek çocuğu örümcek adam tutkunu değil ki..

Evet çok haklısınız gerçekten de çevrem de tüm erkek çocukları kıyafetlerinden kostümlerine, aksesuar ve oyuncaklarına kadar örümcek adamın inanılmaz tutkunu..

1.jpg

Hatta çocuk odası modelleri bile örümcek adamdan oluşan çocukların da olduğunu biliyorum. Kim sevdiği kahramana ait bir odada uyumayı istemez ki.. Spiderman oda takımı modelleri piyasa da farklı mobilya markalarının koleksiyonların da bulunuyor.

2.jpg

Ağırlık olarak kırmızı ve mavi tonlarından oluşan spiderman oda takımı modellerine erkek çocukları bayılacak ve hatta odalarından çıkmak bile istemiyecek ve tabi buda ailelerin işine gelecek hahaha

4.jpg

Eğer çocuğunuzun oda takımı örümcek adamlı değilse o zaman onun sevdiği kahramana ait bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. Spiderman duvar kağıdı modelleri, spiderman yatak örtüsü, spiderman pike takımı, battaniye gibi ürünler ile odaya örümcek adamlı bir dekorasyon uygulayabilirsiniz.

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Bunun yanın da örümcek adam aksesuar modelleri, aydınlatma ürünleri ve piyasa da kolaylıkla bulabileceğiniz spiderman stickerlar ile dekorasyon uygulayabilirsiniz.

Özellikle 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri ve yine üç boyutlu yatak örtüleri sayesin de sanki spiderman canlı bir şekil de odada gibi bir hava yaratabilirsiniz;)

Geri