Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, spiralle hamile kalmak mümkündür spiralde kayma olursa hamile kalınabilir. Bugün gebelik testi yapabilirsiniz.

D

durdanabck

Forum Okuru
7 yıldır spiralle korunuyoruz bu ay adet olmadım ilk defa adetim gecikiyor sadece kahve telvesi gibi 1 günlük akıntım oldu sizce hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Spiral varken hamile kalmak mümkün. Spiral yerinden kaymışsa gebe kalmış olabilirsiniz. Bu durum da gebelik testi yapın ve sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünün.

E

elifsuzan

Forum Okuru
merhaba 4 yıldır spiral takılı ilk defa adet olmadım sadece lekelenmem var hamile olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, spiral yerinden oynadığı zaman gebe kalmak mümkün. Bu durum da gebelik test yapmanız faydanıza olacaktır.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim bugün kanda gebelik testi yapın net sonucu alırsınız.

E

elifscb

Forum Okuru
7 yıldır spiralle korunuyorum ilk defa afed olmadım aşırı yorgunluk var birde bu sabah çamaşırımda kahve telvesi gibi akıntı gördüm hamile olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, spiraliniz yerinden kaymışsa gebelik söz konusu olabilir. Spiral varken de gebe kalmak mümkün. Yarın gebelik testi yapın

S

suzan444.

Forum Okuru
bende 7 aydır spiral kullanıyorum adetim ilk defa gecikti ve lekelenme var insallah hamile değilimdir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
suzan444.' Alıntı:
bende 7 aydır spiral kullanıyorum adetim ilk defa gecikti ve lekelenme var insallah hamile değilimdir
Merhaba, spiral yerinden kaymışsa hamile kalmak mümkün . Yarın gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

N

nurteenn.

Forum Okuru
3 çocuk annesim yaşım 40 7yılıdr spiralim var ilk defa adetim gecikti kahve telvesi gibi akıntım var hamile olabilirmiyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, benzer soruları sıklıkla almaktayız ve genelde aynı yanıtı veriyoruz. Spiraliniz yerinden kaymışsa gebelik söz konusu olabilir. Bunun dışında tıbbi koşullar adet gecikmesine ve lekelenmeye neden olabilir. Öncelikle bir gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

S

sznandam

Forum Okuru
5 yıldır spiral takılı 1 çocuğum var bu ay adet olmadım kahve telvesi gibi lekelenme var hamilelik olabilirmi?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Spiraliniz yerinden oynamışsa hamile kalma olasılığınız vardır. Bugün hcg testi yapın ve sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünün.

S

sezen2233

Forum Okuru
spiralle korunalı 7 yıl oldu ilk defa adet gecikmesi yaşıyorum kasıklarımda ağrı var bu sabah tuvalete gittiğimde bir damla leke geldi umarım hamile değilimdir.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Benzer soruları sıklıkla alıyoruz . Spiral varken gebe kalmak mümkündür. Tedbir amaçlı gebelik testi yapın ve sonuç negatifte pozitifte olsa bir kadın doğum uzmanına görünün.

A

ahzenbak

Forum Okuru
merhaba adetime 2 gün kala eşimle birlikte olduk spiralim var ilşkiden sonra leke geldi hamilelik olabilrmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, gördüğünüz lekelenme rahim kaynaklı bir sorundan,hormonal problemlerden yada gebelikten dolayı olabilir. 2 gün sonra adetiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın

D

deryacaml6544

Forum Okuru
slm 5 yıldır spiral kullanmaktayım adet dönemi kasık ağrısı ve lekelenme oldu ama adetim tam sökülmedi gebelik söz konusu olabilirmi??

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, spirail ile doğum kontrolünü sağlayan kadınlarda gebe kalınabileceği rapor edilmiştir. Spiraliniz yerinden kaymışsa gebelik söz konusu olabilir. Bugün gebelik testi yapın ve spiralinizin kayıp kaymadığını öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.