Spiral varken hamile kalmak mümkün mü?

Evet , spiral varken gebe kalmak mümkün. Diğer bir çok soruda belirttiğimiz gibi spiral yerinden oynarsa, kayarsa gebellik söz konusu olabiliyor. Gebelik testi yapmanızı öneriyorum. Sonuç negatif-pozitif olursa hekime görünmenizi tavsiye ediyorum.

bayram öncesi temizlik yaptım ağır eşya kaldırdım ve spiralim düştü doğum kontrol hapı yutayım dedim oda bende kusma yaptı biz ilişkiye girdik korunmadık eşim sadece geri çekme yaptı adet olmadım ve bulnatım var hamilelik olabilirmi

bayram öncesi temizlik yaptım ağır eşya kaldırdım ve spiralim düştü doğum kontrol hapı yutayım dedim oda bende kusma yaptı biz ilişkiye girdik korunmadık eşim sadece geri çekme yaptı adet olmadım ve bulnatım var hamilelik olabilirmi

Evet gebe kalmış olabilirsiniz , gebelik testi yapmadıysanız bugün hcg testi yaptırmanızı öneriyorum . Hcg testinin yanılma payı yoktur net sonucu verecektir.

Ben 20 agustosda adet oldum 26da bitti sprialim takili 2senedir ama bulatim cok oluyor bide karnimda sanki sislik oluyor sanki biri tekme atiyor gibi oluyor ben hamilemiyim

9 aydir spiral takili ilk defa bu ay gecikti.14 gun oldu adet olmadim beta hcg yaptirdim 2.6 cikti.ne yapmaliyim

Geri