Spiral varken hamile kalmak mümkün mü?

Merhaba, spiral takıldıktan sonra lekelenmelerin olması normaldir fakat bu lekelenmeler uzun süre olmamalıdır + spiral varken gebe kalmak mümkündür. Spiral iyi konumlandırılmamış ise , kaymışsa gebe kalınabilir. Bu nedenle tedbiren gebelik testi yapın. Sonuç ne olursa olsun bir kadın doğuma görünüp muayene olun.

12 aydır spiralim var eşmle 5 gün önce ilişkiye girdik ve birşeyin battığını söyledi ilişkiden sonra çamur gibi akıntım oldu spiral varken hamile kalınmaz değilmi?

Merhaba, spiral yerinden kaymışsa gebelik söz konusu olabilir. Eşinizin bilgisi de bu yönde muhtemelen spiral kaymıştır. Mensiniz de gecikme varsa test yapın. Ayrıca spiralin kayıp kaymadığını öğrenmek için bir jinekoloğa görünmenizde fayda var.

Geçen ay spiral taktırdım sürekli kanamam oluyor birde ilişki olduğunda bir şey batıyor işkence çekiyorum sanki böyle olan varmı aranızda

Merhaba, spiral takıldıktan sonra düzensiz kanamalar lekelenmeler olabilir bu normaldir. Tabi kanama aşırı ve uzun olmamak kaydıyla. Spiraliniz doğru konumlandırılmamış olabilir. Bugün bir kadın doğum uzmanına görünerek muayene olun. Hekim durumunuz hakkın da sağlıklı bilgiyi verecektir.

4 yıldır spiralim var bu ay adet olmadım ilk defa gecikti sabah hcg testi yaptırdım 24 çıktı hamilemiyim

4 yıldır spiral kullanıyorum ilk defa çamurumsu krem gibi akıntım var ve adet olmadım 3 çocuğum var hamile kalmak istemiyorm sizce hamilemiyim

4 yıldır spiral kullanıyorum ilk defa çamurumsu krem gibi akıntım var ve adet olmadım 3 çocuğum var hamile kalmak istemiyorm sizce hamilemiyim

Merhaba, spiral yerinden kaymışsa hamile kalmak mümkündür bu durum da gebelik testi yapmanız faydanıza olacaktır. Test sonucunuz ne çıkarsa çııksın mutlaka hekime görünüp muayene olun.

Spiral ile hamile kaldım yaklaşık 13 yıldır spiral ile korunuyordum spiral içeride kalacak kese görüldü ama kanama var az az ne yapmam lazım normal mi

Geri