spiraldan korkuyorumm beni rahatlatın nolurrrrrrrrrrrrr

yenianne26

Yeni Üye
Üye
spiraldan korkuyorumm beni rahatlatın nolurrrrrrrrrrrrr
spray taktırma sprey taktırma sprey taktırmak sağlık ocağında spiral spiral taktırmak acıtırmı
:grev:ayyy ya kızlar benım 6 aylık bı oğlusum var ve dogumumdan berıdır spiral taktırıcam ama korkumdan gıdemıorumki bu hafta bası inşallah gıdıcem ama bıde panık atagım var ay ben napıcam bımıorum doktorumda 250 ytl takıcak arkadaşlarda dıo kızım sacmala anasağlıklarında ucretsız gıt taktır dıo sankı o altınmı takıcakta o parayı vercen dıo ama ben anasağlıklarına da guvenemıorum çıldırıcam bana bıseyler yazın yaa ne olur :( cahıl bırı değilim ama bu karasızlığım ödleklğim basıma iş açmadan spıral taktırmam lazım kazaya kurban gtmemem lazım daha bebeğim çok kucuk canım acırmı bımlıorum ya çok sıkıntı yaratırsa rahatlatın benı kullanan arkadaşlar yaaaaaaaaaaa:shootout:

canım bende oğlum 1 yaşındayken istnb. sağlık ocağ. arkadaşla beraber taktırmıştık bende senin gibi çok korkuyordum sonunda acır falan taktırdım ama gercekten çok acıdı takarkende çıkartırkende ilk başta 4 ay çok iyiydi sonra aşırı adet kanaması yaptı ve hemen gittim çıkarttım benim için çok kötüydü ama bünyeye göre değişiyor tabi benimle taktıran arkadaşım hala kullanıyor rahatım diyor bilemiyorum artık iyi düşün umarım faydalı olmuşumdur

Kuzum ben şuanda bu işlerden anlamam ama rahat ol ya korkma bitanem sakin ol oyy kıyamam yaa bede korkuorum aslında naparımm ben die düşünüorum:(

bitanem sağlık ocaklarındada takıyorlar nasıl takarlar bilmem ben dr ma taktırdım 15 gün sonra aşırı kanamdan çıkarttırdım benim canım pek yanmadı sen gibi çok korkmuştum ama hissetmedim bebeğim korkma biranönce git zaten adetliyken takıyolar sprali rahim genişlediği içn canın acımaz bitanem sakın aksatma sonucu bekliyorum merakla :)

Bundan 5 sene önce ben taktırmıştım ama geçenlerde bazı şikayetler sonucu gittiğim doktor spiralimin enfeksiyon yaptığını bu yüzden çıkartılması gerektiğini söyledi vede çıkarttı bende bir panik hastası olarak öncelikle çok korktum ama inan belki benim kadar pimpirikli olamazsın ben çıkarttıysam sende haliyle taktırırsın inan öyle korkulacak birşeyi yok sağlık ocaklarındaki spiral olayına gelince ben tavsiye etmiyorum çünkü 5 sene önce bana özel hastanede hemde bayağı ücret ödeyerek taktırdığım spiral sağlık ocağındaki takılan adi spirallerdenmiş o yüzden beni dinlersen güvendiğin bir doktora taktırmanda fayda var çünkü benimki paslanmış ve enfeksiyon yapmış

Sakın korkma canım inan korkacak birşey yok korktuğuna değmicek göreceksin:)

cnm korkmana hiç gerek yok, bende taktırdım dogumdan sonra,hiç korkulacak yanı yokmuş,taktırmaya girdigimde titriyordum, çıktıgımda bumuydu diyip güldüm kendime:D rahatla birazz

ben taktirmadim, bilmiyorum ama arkadasim taktirdi, arik takilirkenemi doktor hatasi oldu yana niye öyle oldu bilmyiorum ama cikattirmak istediginde baya sorunlar ya$adi.... iyibi doktorda bi sorun olmaz herhalde..

ecrin

arkadaşlar hiç korkmayın ben 5sene önce taktırdım bugünde çıkarttırdım taktırmasıda çıkarttırmasıda çok kolay ay sizler nasıl doğuruyor sunuz anlamadım sanki 1 iğne batırıyorlar hesi bu korkulacak bi şey yok

slm

bende aile hekimliğine taktırdım senesi geldi nerdeyse hiç bi problem olmadı o kadar para verme derim ve aile hekimdekiler cok ii ilgileniyorlar

Geri