ßelen ile röportaj

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
ßelen ile röportaj
Herkesin yoğun isteği üzürine bu hafta belen oldu haftanın konuğu aslında hafta içi paylaşcaktım hem dayanmadım hemde bilgisayarda sorun olduğu için şimdi paylaştım buyrun meleklerim röportajımızı okuyalım Süpermod ßelenimiz nasıl biriymiş öğrenelim :D:D

1- Nickiniz belli Belen peki gerçek isminiz Elif'i değilde neden Belen olarak kullandınız ?.

Tatlım BeLeN i seviyorum ayrıca sebebi ise elif adı altında iki adet aktif üyemiz vardı ..

2- Burcunuz nedir ,burcunuzun özelliklerini yansıtıyor musunuz ?

Aslan hemde nasıl yansıtıyorum özellikle inadım konusunda kafama koyduğumu yaparım tüm özellikleri bende sanırsam

3-Boyunuz ve kilonuz nedir acaba ?

boyum 1,72 .. kilom ise ( eski kilomu söylesem olmamaı ) 69 kiloyum canım ama 55 ıle 60 arasında sürekli değişiyorum şekerim

4-Hangi takımı tutuyorsunuz?

aa buda sorumu ama tatlım olmadı şimdi fb spor klubünde çalışıyorum tabiki fenerbahçeliyim

5- Hangi giyim tarzını seviyorsunuz?

aslında işim gereği hep şık olmam gerekiyor.kot bile giysem illa b,ir şekilde onu şıklaştırmam gerekiyor. Ama izin günlerimde eşorfmandan vazgeçemiyorum.

6-Forbileriniz ve hobileriniz nelerdir ?

hobi diyince maç demek geliyor içimden erkek gibi zevk almaya başladım napim ya taciz kaçınılmazdır zevk almayı bileceksin derler ya hani balım benimkide o hesap oldu galiba..
fobilerimden biri karşıdan havlayarak gelen bir köpek ve karanlık.. Karanlıktan feci ürküyorum ya .. :(:(

7-Hayal kurar mısınız ,en büyük hayaliniz nedir ?

En büyük hayalim Hayal adminim muckk seviyorum seni balımm.. ( ee hayal deyince sen geldin bitanem aklıma) en büyük hayalim polis olabilmekti ama nasip olmadı.

8-Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz ya da huylarınız varmı bunlar nelerdir ?

evet çok inatcı olmam en büyük sorunum ve illa herşeye atlıyorum konusuyorum falan sus be kızım suss ..

9-Hayatınızda keşkelere hiç yer verdinizmi ?

hiç bir zaman keşke demedim hayırlısı buymuş dedım demekki böyle olmalıymış dedim ve önüme baktım. Belkide kısa sürede başarılı olmamdaki ana esas ta budur kim bilebilir.

10-En sevdiğiniz ve kendinize en çok yakıştırdığınız huyunuz nedir?

güleryüzlü ve pozitif olmak ve kimin ne olduğunuda çabucak çözebilmek diyorum canımcım

11-Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?(kısaca anlatırmısınız daha iyi tanıyalım )

kısaca; neşeli güleryüzlü, tuttuğunu koparan yeri geldimi çingene, yeri geldimi ki çoğuzaman hanımefendi bir hatunumaslında işim gereği hanfendiyim yoksa eseri bile yok bende ama napalım idare ediyoruz işte

12-Ne tür müzik dinlersiniz?

slow, pop yabancı , yani hayatım kısacası arabesk demede ne dersen de bana..

13-Hayatınızda kötü bir anınızı silseydiniz bu ne olurdu ?

lisede merdivenlerden yuvarlanıvermiştim de onu unutuversem ii olurdu

14-Peki hayatında mutlaka herkes ilk planda birisini tutar bu kimdir sizin için ?

annem ve kardeşlerim.. onlar apayrı bende ..çok çok öpüyorum sizi şekerlerim benim...

15-Sevdiğiniz yada sevdikleriniz için neleri göze alırsınız Belencik ?

şekerim o o anlık değişir sevdiklerim de hangi sevdiklerim değil mi? o an ne gerekiyorsa onu diyelim.

16-Sevdiğiniz insanın size en çok ne yapması hoşunuza gider?
tek kelime ile beni önemsemesi

17-Diyelim ki 1 günlük görünmez hakkınız var bunu nasıl ve nerde degerlendirirsiniz?

sevgilimin yanında olurdum tüm gün bakalım bensiz neler yapıyormuş beyfendi..

18-Hayvan besliyor musunuz ,besliyorsanız hangi hayvan ve ismi ne?

evet kuşumuz var adı fıstıkkk oyy yirim onu ben çok şikerrrrrrr

19-Unutmadığın güzel bir anın varsa kısaca anlatırmısın bizlere ?

ya o kadar çokki

20-Aşk herşeyi affeder mi sizce?

affetmez kardeşim affetmez!

21-Sitede en çok sevdiğiniz üye veya üyeler varsa bunlar kimler?

Şulem bitanem sudemim .. bütün meleklerim

22-Siteye kimin yardımıyla buldunuz ve nasıl üye olmaya karar verdiniz?

öle dolanıyordum can sıkıntısından birden buraya düştüm maaşallah Sadmin adminimde öyle derinnkazmış ki kuyuyu çıkamadım birdaha.. hapis kaldım burda

23-M.M hakkında neler düşünüyorsun ?

tam bir Melekler Mekanı, Meleklerin yeri burası aile, dostluk, arkadaşlık gün geçtikce kardeşlikk .. burası nasıl bir yer cennet cennet

24-M.M katkıda bulunmak istediğinizi dile getirdiğinizde acaba görev verirlermi diye hiç düşündünüzmü bugun süper modsun neler düşünüyorsun?

tatlım ben hiçbir zaman görev istemedim adminlerim saolsunlar yapabileceğimi söylediler hayal adminimde bir kaç şey anlattı hadi bakalım yolun açık olsun belenim dedi .. ve sonuç onun ve mavı adminimim sayesinde buralardayım .. Rüyamla pasimi es geçmek hiç olmaz zırt pırt sorularımla cebelleşip durdular canlarım benım.

25-Sıra geldi son sorumuza M.M burdan nasıl seslenmek istersiniz

imzamdada olduğu gibi melekler mekanını seviyorummmmmm ve iyiki ben deil sizler burdasınız

Son olarak;
Canım gizemlim teşekkür ederim balım başını ağrıttım..
İşte melekler ßeLeN böyle bir Melek.

Bizde seni seviyoruz Belenim...Teşekkürler kızlar ellerinize sağlık güzel bir röportaj olmuş...

Çok güzel bir ropörtaj olmuş canlarım...Gizemlimin emeğine Belenimin yüreğine sağlık...Seni tanımak güzeldi tatlım:)

cok güzel bir röportaj olmuş sıcaklıgın buraya kadar geldiiii belennn....
ikinizde ellerinize saglık.....

Şulem bitanem sudemim .. :uhu:

harika olmuş harika :deli: ellerinize sağlık zevkle okudum elifimmmmmmmmmmmmm:kiss: bende seni çoooooooooooooooooooooooook seviyorum

Geri