ßeLeN'in Kına Elbisesi ve Gelinliği

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
ßeLeN'in Kına Elbisesi ve Gelinliği
Melekler Mekanı sakinleri sizlerle nişan fotolarımı paylaşmış kına ve düğün fotolarım kalmıştı. Şimdi bu fotolarımı saçım, makyajım, gelinliğim duvağımla sizlerleyim..

Kına gecemde iki elbise giydim fakat diğeri şu an pc de yok olunca onuda eklerim.

kna-149.jpg

hj-106.jpg

elif-1c5.jpg

eliff-d7.jpg

çok güzel belencimm allah başınızı bozmasın bi yastıkta kocayın inş. ömür boyu mutluluklar dilerim:)

Enişte bey nede güzel el öpmüş :D:D el öpenlerin çok olsun enişte bey :D:D Hey gidi belen heeey heeey :D Allah, bir yastıkda kocatsın hadi bakalım.

cnmm Allah mutlu mesut etsin sizi her zaman evliliğiniz ilk günki gibi devam etsin en güzel dua bu olsa gerek demi :) bide küccük küccük bebişleriniz olsun :D:D

belenimmm geç oldu ama güzel oldu :D:D Allah hayırlı uğurlu etsin canım bir yastıkta kocayın birbirinizi hep sevin hep sayınn mutluluklar diliyorumm belenimmm :kiss: bu arada özledimmm yaaa :uhu:

Teşekkür ederim Hanımlar.. Sadmin adminim tşkr ederim ee fırsat bu fırsat dedim birdaha öptüremem o eli :):) Asim bende özledim tatlım sizleri en yakın zamanda eğer ki beni kabul ederseniz tekrar aranıza döneceğim ..

Teşekkür ederim Hanımlar.. Sadmin adminim tşkr ederim ee fırsat bu fırsat dedim birdaha öptüremem o eli :):) Asim bende özledim tatlım sizleri en yakın zamanda eğer ki beni kabul ederseniz tekrar aranıza döneceğim ..

kabul etmek ne dimekk aaaaaa belenimmm :kiss: kendi mekanın gibi gel buyur yamacımıza yamacımıza buyur gel :kiss::D:D

Geri