Su geçirmez parkelerin evimizdeki yeri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Su geçirmez parkelerin evimizdeki yeri
Parkeler evimizi şık gösteren zemin dekor ürünlerindendir. Su geçirmeyen özellikteki parkeler özellikle 205 senesinden bu yana daha çok tercih edilebilir hale gelmiştir. Temizlik yaparken bile sudan etkilenip zarar görerek daha çabuk yıpranabilen parke modelleri vardır. Bu parke modelleri tercih edilmemekle beraber sudan etkilenmeyen modeller revançtadır.

12.jpg

Su geçirmez parke modelleri önerileri arasında ekonomiklik biraz da kaliteyle doğru orantılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Parke önerileri arasında özellikle ahşap renk tercih olmasına rağmen üstteki gibi biraz grimsi ya da daha açık kreme yakın tonlarda tercih edilebilmektedir. Her ne kadar doğal ahşap rengi tercih edilse de birçok ton alternatifi seçenek olarak sunulduğundan bayanalrın oda görünümlerini ferahlatıcı rolde seçebilecekleri açık renkli parkeler daha çok evlerde yerini almaktadır.

bauhaus-laminant-parke-fiyat-listesi.jpg

Salonlar, oturma odaları birinci planda parke tercihi yapılabilecek alanlar olsa da zaman zaman su geçirmez özellik mutfaklarda zeminde ne kullanmalıyım sorusu soranlar için yanıt olabilmektedir. Hem hijyenik, hem daha temiz, hem daha sıcak hem de daha samimi bir ortam oluşturabilmek amacıyla yanıt olabilir. Üst ve alt resim bu konuda tam bir alternatif sunucu seçenek olabilmektedir.

floorpan-laminat-parke-çeşitleri.jpg
İç-mekan-laminant-parke-modelleri.jpg
Laminat-parke-Lamine-parke.jpg

Bu güzel fotoğraflara baktıkça vallahi insanın içi gidiyor. Sanat eseri tasarımlarla bir bütünü oluşturan parkelerin şık görüntüsü karşısında mest oldum. Şık salonlara zaafı olan biriyim ve yaşadığım evi güzelleştirmek adına elimden gelen her şeyi yapmaya çalışırım fakat bu parke modellerinin maliyeti beni zorlayabilir bu yüzden ben anca böyle bakmakla yetinirim. :D

Maddi anlamda güç kazanırsam kesinlikle ilk yaptıracağım şey, beyaz tonlarda su geçirmez parke olacak. Şıklığın ve zarafetin sembolü olan bu parkeler, mutfak ve banyoları mükemmel gösteriyor. Birkaç arkadaşımın evinde bu şıklığa şahit oldum ve çok beğendim. Maddi gücüme hitap etmese de gözüme hitap eden süper bir şıklık örneği. Bir gün sahip olabilmek dileğiyle. :18:

Geri