su gıbı akıntısı olanlar

ben 3.5 aylık evliyim.hiç korunmadik ve çocuk istiyoruz.son adetim tam gününde 26 ekimde geldi ve 3 gün sürdü.ilk kez kısa sürdü birde su gibi akıntım var adet bittiğinden beri.test yapıp negatif çıkmasından korkuyorum sizce pozitif mi :(

Ya canım benimde çok sıvı şeffaf akintim var kilo çok aldım ve kirpiklerim çok dökülüyor mide bulantısı çok az adetim yarın olması gerekiyor ama midem de yanma var çok geriliyorum durduk yere goguslerim çok az agriyo cevaplarmisin canım

Meraba arkadaslar ben 3 aydır adet görmüyorum ama polistikoverimdan dolayı ilac icersem oluyorum anca ve ben 3 aydır icmedim.1 ayı geckindir akıntım var cok surekli islagım acık sarı renk kıvamınıda krem gibi bazen beyaz olup akiskanda olabiliyo ama genellikle acik sari ve krem gibi..vajinamda 2haftadır farkettim yumusakllik var.simdi benim sorum su 3 aydır adet olmadıgım halde gebe olmam mumkunmu..

Meraba arkadaslar ben 3 aydır adet görmüyorum ama polistikoverimdan dolayı ilac icersem oluyorum anca ve ben 3 aydır icmedim.1 ayı geckindir akıntım var cok surekli islagım acık sarı renk kıvamınıda krem gibi bazen beyaz olup akiskanda olabiliyo ama genellikle acik sari ve krem gibi..vajinamda 2haftadır farkettim yumusakllik var.simdi benim sorum su 3 aydır adet olmadıgım halde gebe olmam mumkunmu..

Bu sorunuz olasılıklı yoruma kapalı.Öncelikle gebelik şüpheniz var ise test yapın.Yoğun akıntınızdan ötürüde hekime görünün..

Geri