su gıbı akıntısı olanlar

Merhaba benim regl olmama 12 gün var 3 günden beri belim kasıklarına çok ağrıyor goguslermde çok ağrıyor dokunamiyorum gogslermin uçları bile sızlıyor bugünde beyaz sulu süt gibi akintim oldu acaba hamilemiyim

Merhaba benim regl olmama 12 gün var 3 günden beri belim kasıklarına çok ağrıyor goguslermde çok ağrıyor dokunamiyorum gogslermin uçları bile sızlıyor bugünde beyaz sulu süt gibi akintim oldu acaba hamilemiyim

Merhaba, bu kadar kısa sürede gebelik septomu hissetmeniz mümkün değil. Muhtemelen yumurtlamanız gerçekleşmiş Yada başka bir koşul septomlara neden olmuş. Beklenen adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

gebelikte sulu akıntı
herkese slmlar.ben yenı uyeyım ve yaklasık 1 haftadır su seklınde akıntım var. ama enfeksıyon degıl.gebelık belırtısı olabılır mı.bılgısı olanlar buyrun bu sayfaya.:emzirme:
İyi günler ayperi hanim bende bu siteye yeni oldum gözden geçirirken sizin Mesajınızı gördüm evet geç oldu ama suanki durumum size benzer adetimden 5 gün geçiyor bundan 3 gün önce test yaptım negatif çıktı ve benim adetimden önce hic akintim olmazdı ama bu ay akintim var ve su gibide geliyor sizce hamilemiyimdir lütfen cevap verin

İyi günler ayperi hanim bende bu siteye yeni oldum gözden geçirirken sizin Mesajınızı gördüm evet geç oldu ama suanki durumum size benzer adetimden 5 gün geçiyor bundan 3 gün önce test yaptım negatif çıktı ve benim adetimden önce hic akintim olmazdı ama bu ay akintim var ve su gibide geliyor sizce hamilemiyimdir lütfen cevap verin
Adet gecikmenizin olduğunu belirtmişsiniz gebelik testi yapmadınız mı?

Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değil bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir + geç döllenmede söz konusu olabilir . Yarın hastaneye gidip hcg testi yapın net sonucu alırsınız . Sonuca görede bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri