Şubat 2012 anneleri buraya

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Şubat 2012 anneleri buraya
roflbot.jpg

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk..

Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin.

Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar..

Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela.

7 aylık oluncada birşeyler almaya başlayacağım. işte almam gereken şeyleri burdan not ettim. Sizlerlede paylaştım. Hepsini almak zor ama ihtiyacınıza göre siz belirleme yaparsınız.
https://www.meleklermekani.com/gebe...bekler-ve-anneler-icin-ihtiyac-listeleri.html

Aklıma geldikçe sizlerle paylaşımda olacağım.

Bu arada 24. haftada tetanoz aşısı yaptırılıyor.. UNUTMAYINIZ..

Semtinizde Bulunan Aile Sağlığı Merkezine gebeliğinizi mutlaka bildirin. Hastaneye giden arkadaşlarım buna dahada dikkat etsinler. Zamanı gelen aşı yada tahlil vs. gibi şeylerde sağlık merkezi arayıp haber veriyor. Nereye yaptırırsanız yaptırın size kalmış artık. Tüm işlemlerinde ücretsiz olduğunu belirteyim..

Özele giden arkadaşlara belki doktorları daha çok yardımcı oluyorlar..

oncelıkle tebrık ederım handancım,2011 subat annesı olarak kış ayında dogum yapmak bence cok ıyı yaza kadar hem bebısler hem bızler toparlanmıs oluyoruz......sormak ıstedıgınız seyler olursa yardımcı olabılırım.....yazarım buraya alınacak vs konusunda.....saglıkla ınsallah kucagına alırsın......

Gozun aydin canim.. Allah saglik uzun omur versin insallah. Ismi cok guzel insallah oglunada hayirli isim olur:)

Esin neden kiskaniyoki:D merak ettim

Merhaba handanca. Bende Allah izin verirse 2012 şubat annesi olacağım Doktorum 14 Şubata gün verdi. Ben de bebeğime Muhammet Zeki ismini vermeyi düşünüyorum. Dedemizin ismi. Allahım bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı da nasip etsin....(Bu arada benim 2. bebeğim geliyor 5,5 yaşında bir kızım var.)

Merhaba handanca. Bende Allah izin verirse 2012 şubat annesi olacağım Doktorum 14 Şubata gün verdi. Ben de bebeğime Muhammet Zeki ismini vermeyi düşünüyorum. Dedemizin ismi. Allahım bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı da nasip etsin....(Bu arada benim 2. bebeğim geliyor 5,5 yaşında bir kızım var.)

Analı babalı büyüsün canım. Sağlık ve sıhatle. Bende 28 hafta+4 oldum. Hareketliyiz bu aralar:)

Geri