Şubat 'ta anne olacağım:)

tamam canım gecmıs olsun tekrar...bol su ıc enfeksıyon ıcın yanı.....bende gecırmıstım doktorum bol su ıcmemı soyledı......aklında olsun....

evet bol su icmeye calisiyorumm.... sagol canim...

kizim son 3e girdik sen hala orayi burayi temizliyosun egilip bükülüyosun aman birak ben 2 aydir hicbisey yapmiyorum valla en zor isim bulasiklari makineye atmak okadar :) allah razi olsun esim ve annem yardim ediyo seninde annenyaninda haftaya bir gelsin gerisini esin halleder salla gitsin dogumdan snra istedigin kadar temizlik yap. kendine dikkat et bidaha görmiym heeeee :)

benimde 2 hafta önce enfeksyonum vardi 2 günde gecti :) vagihex verdi dr bana

he kizz son 3e girdik saka gibi :)
ayyy evde canim cok SIKILIYOR, 3 gün tatildi canim cikti.. 6-8 hafta nasil doguma kadar evde durcam bilmiyorum....
bende ilaci iki gündür kullandiyorum, dünden beri leke falan kalmadi.... OHHH beee ama ilaci bitir dedi doktor..... 8 tane kaldi.... :)
bacim sen hangi bebek arabasini aldin yada almayi düsünüyorsun... ben bi icime sinen bulamadim yaaa

bende kızıma ciciler aldım bugun

güle güle giysin cicilerini pirensesimiz........

(benim alisveris bittiiiii :( bi bebek arabasi eksik)

anoymm emine alinti yapamiyorum böyle idare etcez....

bizim burda bebek arabalarini kendi üreten bi firma var ADAC ve TÜV kontrollü bebek arabasini oto koltugunu hatta yatagini yorganini ordan aldim ben yani aldim derken sectim rezerve ettim ödedim depolarini kaldirttim aralik sonu gibi getiririm insallah eve.
bebek arabasinda hani su 4 büyük tekerli olanlar varya ondan almadim virajlara iyi girmiyo arka tekerleri büyük ön tekerleri daha kücük ama güzel dönüyo kullanisli yani, renk olarak siyah gri sectim unisex bir araba oldu.

bizim burda bebek arabalarini kendi üreten bi firma var ADAC ve TÜV kontrollü bebek arabasini oto koltugunu hatta yatagini yorganini ordan aldim ben yani aldim derken sectim rezerve ettim ödedim depolarini kaldirttim aralik sonu gibi getiririm insallah eve.
bebek arabasinda hani su 4 büyük tekerli olanlar varya ondan almadim virajlara iyi girmiyo arka tekerleri büyük ön tekerleri daha kücük ama güzel dönüyo kullanisli yani, renk olarak siyah gri sectim unisex bir araba oldu.

Benim istedigim arabaya 900euro dediler fenalik geldi almadim sinirden:grev: sanki cocugu uzaya yollucam

Benim istedigim arabaya 900euro dediler fenalik geldi almadim sinirden:grev: sanki cocugu uzaya yollucam
o ne ki ben esimle ikl bakinirken begendigimiz arabaya 2.000 € dediler :D bi 2. el araba fiyati simdiki aldigimi 379 € ya aldim oda isi görüyo cokda güzel görünüyo, bide kendileri yaptikalri icin daha uygundu disariya göre

o ne ki ben esimle ikl bakinirken begendigimiz arabaya 2.000 € dediler :D bi 2. el araba fiyati simdiki aldigimi 379 € ya aldim oda isi görüyo cokda güzel görünüyo, bide kendileri yaptikalri icin daha uygundu disariya göre

Evet canim tam bi motorlu tasit fiyatina arabalar.. bide benim begendigim araba sadce alti 900 aksesuar istersen 1.500 buluyo. ama ben istemiyorum demedim tabi:D esim ugrasiyo alabilmek icin baktim olmuyo en son care artik ucu bi tane bakarim:D

evt bende renk olarak siyah düsünüyorum.... yarin ve sali $öyle bi tekrar gezcez bakalim magzalari... bide onu cikarsam aradan isim bitcek :)

ben 900 € ya bile bulamadim :) hic icime sinen cikmadi daha karsima... ve cogu arabalarda tipsiz :)

´benim bi üst bas isim bide su esyalari eve getirme isim kaldi, cocugumun giyecek hicbiseyi yok bihalalarimin ördügü seyler var onuda dedem Ocakta getirecek trden. odamiz boyandi odalarin yeri degistirildi en zor is oydu bence ev darmadagan olmustu pfff

kızlar şeker çıktı bende gebelikte şeker seviyesi yükseliyo zaten ama 140 civarı olması gerekiyo seninki 170 dedi doktor düşürmemiz lazımmış haftaya tekrar gidicem çok korkuyorum:S

kızlar şeker çıktı bende gebelikte şeker seviyesi yükseliyo zaten ama 140 civarı olması gerekiyo seninki 170 dedi doktor düşürmemiz lazımmış haftaya tekrar gidicem çok korkuyorum:S
bendede cikmisti cnm 2 hafta diyet yaptim gecti öyle coook asiri yüksek degil ayrica insüline fln ihtiyacin olacagini sanmiyorum beyazlari keserek halledersin insallah, benim seker degerim normale döndü cok sükür..gecmis olsun, üzülme tmm mi

bendede cikmisti cnm 2 hafta diyet yaptim gecti öyle coook asiri yüksek degil ayrica insüline fln ihtiyacin olacagini sanmiyorum beyazlari keserek halledersin insallah, benim seker degerim normale döndü cok sükür..gecmis olsun, üzülme tmm mi
saol canım umarım 1 2 hafta içinde düzene sokabilirim bende herşey üst üste geliyo bide 20 lik diş çıkartıyorum ilthap yapmış diye çekemiyolar ölüyorum ağrıdan çenem kilitlendi kaldı resmen konuşamıyorum bile sinirlerim alt üst oldu iyice:cry:

Geri