Şubat 'ta anne olacağım:)

şubat anneleri geçirdiğimiz 7 ay boyunca kaç kilo aldınız ve kaç kiloya kadar alınması gerekiyo acaba? ben sadece bulantılı dönemlerimde verdiğim kiloları geri alabildim ama onun dışında sadece 1 kilo aldım gebelik öncesi kiloma oranla dün baktı dr. 64 kiloyum hamile kalmadan öncede 63 tüm zaten:) bebişin gelişiminde bi problem yok benim iştahımda da aynı şekilde ama neden böyle çözemiyorum anormal bi durum gibi geliyo hep sonradan şişersin dediler hala hiç bi gelişme yok sorun ne merak ediyorum

selam kızlar,dun kontrolumuze gıttık,kızım cok ıyıydı allaha sukur....
820 gr olmus bızım kız,herseyımız normalmıs cok sukur....4 kılo almısım ben...toplamda 9 kılo oldu:(
veeeeee şeker cıkmadı cok şukur....115 cıktı korkuyordum ama cıkmadı cok rahatladım....
unforgıven canım gecmıs olsun....canını sıkma....emınım düşecektır stres yapma yeter.....

820 gr olmus bızım kız,herseyımız normalmıs cok sukur....4 kılo almısım ben...toplamda 9 kılo oldu:(
veeeeee şeker cıkmadı cok şukur....115 cıktı korkuyordum ama cıkmadı cok rahatladım....
unforgıven canım gecmıs olsun....canını sıkma....emınım düşecektır stres yapma yeter.....
saol tatlım başta biraz stres oldum ama şimdi gayet rahatım hiç kasmıyorum bile:) bu arada iyi olduğuna sevindim şekerinin çıkmaması süper gözünaydın canım yeğenimize de maşallah göz açık kapayana kadar büyüyo yawrular haftaya tekrar gidicem bi tarama daha yapacak umarım düzelme olur bide tetanoz aşısı vuruluyormuş bu hafta galiba bi sağlık ocağı bulup onu halletmek lazım zamanı geçmeden...

bende 9 kilo aldim diyete basladigidan beri hic kilo almadim ´gayette iyi besleniyorum sadece beyazlari kistim. unforgiven benim kuzenim 37. haftasinda ve 3 kilo aldi :) bebis iyi gelisiyosa daha ne istiyosun biz dogumdan snra bide bu kilolari vercez :D
tatlicadi gözün aydin cnm masallah kocaman olmus bebisin ben 1 aydir göremiyorum kizimi persembe günü kontrolümüz var cok sükür

şubat anneleri geçirdiğimiz 7 ay boyunca kaç kilo aldınız ve kaç kiloya kadar alınması gerekiyo acaba? ben sadece bulantılı dönemlerimde verdiğim kiloları geri alabildim ama onun dışında sadece 1 kilo aldım gebelik öncesi kiloma oranla dün baktı dr. 64 kiloyum hamile kalmadan öncede 63 tüm zaten:) bebişin gelişiminde bi problem yok benim iştahımda da aynı şekilde ama neden böyle çözemiyorum anormal bi durum gibi geliyo hep sonradan şişersin dediler hala hiç bi gelişme yok sorun ne merak ediyorum
cnm bende 7 kilo aldım buzaman kadar ama ço zayıf başladığım için alamam ii oldu sende hiç takam çok güzel kilon önemli olan bebişin gelişimi ee oda güzelmişş ohh daha ne tatlım
masşallah kızına cnm çok şükür şekeride atlattın bende oğlumu çokkk özledim bir ay oldu tam ve yarından sonra inşş bizim test ve kontrolümüzde var darısı başıma temiz çıar inşş veeee oğluşum kilosunu güzel almış sağlıkla kıpırdıyo olur inşş:) öptüm cnmm

haklısınız kızlar keyfini çıkarmak en iyisi galiba boş kaldıkça kendime sarıyorum ben yok niye kilo almadım yok niye şekerim çıktı yok şöyle yok böyle:) akışına bırakıcam artık berranur ve carizma yeğenleri benim yerime de görün kontrolde unfo teyzenizin slm ı var diyip öpmeyi unutmayın minişleri:)

slm canlarım biz geldik doktordan bügün ama oğluşum pek bi yoğundu bizimle hiç ilgilenmedii pozlar vermedi bize:(
neyse onu sağlıkla gördüm ya çok şkür Rabbime ve kızlar şeker temiz çıktı yaa o şekerli suyu içmek işkenceydi benm için aç karnına ama atlattık çok şükür.bidahaki kontrol taa bi ay sonra hayırlısylaa allah hepimizinkine sağlık versin tamamına erdirsin inşş

slm canlarım biz geldik doktordan bügün ama oğluşum pek bi yoğundu bizimle hiç ilgilenmedii pozlar vermedi bize:(
neyse onu sağlıkla gördüm ya çok şkür Rabbime ve kızlar şeker temiz çıktı yaa o şekerli suyu içmek işkenceydi benm için aç karnına ama atlattık çok şükür.bidahaki kontrol taa bi ay sonra hayırlısylaa allah hepimizinkine sağlık versin tamamına erdirsin inşş

o tatli sudan hic etkilenmemistim ben :) sekerin iyi cikmasina sevindim cnm bende bi aydir göremiyprum bebisimi randevu yarin allahin izniyle hasret bitiyor :)

saol tatlım başta biraz stres oldum ama şimdi gayet rahatım hiç kasmıyorum bile:) bu arada iyi olduğuna sevindim şekerinin çıkmaması süper gözünaydın canım yeğenimize de maşallah göz açık kapayana kadar büyüyo yawrular haftaya tekrar gidicem bi tarama daha yapacak umarım düzelme olur bide tetanoz aşısı vuruluyormuş bu hafta galiba bi sağlık ocağı bulup onu halletmek lazım zamanı geçmeden...
sagol canım ınsallah bu sefer guzel cıkar sonucların.....evet tetanozu doktorum vurdur saglıgın ıcın dedı ama ben ıstemıyorum acıkcası mecbur vurdurcam....

bende 9 kilo aldim diyete basladigidan beri hic kilo almadim ´gayette iyi besleniyorum sadece beyazlari kistim. unforgiven benim kuzenim 37. haftasinda ve 3 kilo aldi :) bebis iyi gelisiyosa daha ne istiyosun biz dogumdan snra bide bu kilolari vercez :D
tatlicadi gözün aydin cnm masallah kocaman olmus bebisin ben 1 aydir göremiyorum kizimi persembe günü kontrolümüz var cok sükür
sagol carızmacm....bende hamur ısı yemesem bukadar almazdım cunku dıkkat ederım normalde ama o poacalar borekler benı bıtırdı:)

cnm bende 7 kilo aldım buzaman kadar ama ço zayıf başladığım için alamam ii oldu sende hiç takam çok güzel kilon önemli olan bebişin gelişimi ee oda güzelmişş ohh daha ne tatlım

masşallah kızına cnm çok şükür şekeride atlattın bende oğlumu çokkk özledim bir ay oldu tam ve yarından sonra inşş bizim test ve kontrolümüzde var darısı başıma temiz çıar inşş veeee oğluşum kilosunu güzel almış sağlıkla kıpırdıyo olur inşş:) öptüm cnmm
sagol teyzesı....

neyse onu sağlıkla gördüm ya çok şkür Rabbime ve kızlar şeker temiz çıktı yaa o şekerli suyu içmek işkenceydi benm için aç karnına ama atlattık bidahaki kontrol taa bi ay sonra hayırlısylaa allah hepimizinkine sağlık versin tamamına erdirsin inşş
masallah canım.....sevındım seker cıkmamasına......bızımkıde oyleydı sorma sekerlı su galıba benımkını bayılttı:)zavallım uyusuk uyusuk duruyrdu:)
evet o bır ay zor gececek canım ama ozamana kadar 30.haftaya gelmıs olucaz ınsallah allahın ıznıyle....
KIZLARRRR SIZE BIRSEY SOYLEYECEGIM YAKIN ZAMANDA DOKTRA GIDECEK OLAN VARSA KI UNFORGIVEN VAR BILDIGIM SU TETANOZ ASISININ BI HAFTASI VARMIYMIS?HANGI HAFTALARDA VURULMASI GEREKMIS OGRENEBILIRMISINIZ?BEN UNUTTUM SORMAYI......BUNUN ICINDE TEL ACMAK ISTEMIYORUM.......HANI ZAMANINI GECIRMEYELIM......AKLINIZDA OLURSA SORARSANIZ SEVINIRIM.....

Slm kizllarrr.. bayadir yazamiyorum... Seker cikanlar gecmis olsun..... bebeyini görenler gözünüz aydin....
bende dün kizima 3D/4D Ultrason yaptirdim... bütün gün tepindiii.... doktorun yaninda girince uyudu... uyumasi birsey degil ama elleri yüzünün önündeydi.... herhalde cok yorgundu doktor uyandirmak icin baya ugrasti... ama bizimkinde tik yok... ama yinede gördüm yüzünüüüüüüü... bacaklarini.... heryerini....ben tabii hemen " aha bana benziyorrr" diye sahiblendim cocugu... babadan pek yorum gelmedi ama aksam almis resimleri eline... "süratsiz bu yaaa anasina cekmis :) " diye oda kabul etti :))) cokkk tatli ama yaaaaaaaaaa......doktor bukadar yetmez haftaya bidaha gel dedi :) bayramda bidaha gitcem :)))
bu arada gecen cuma ve pazartesi iki tane hastaneye gittim ve sonunda dogum yapcam hastaneyi sectim.... bu hafta dogum hazirlik kursuna yazilcam..... benden bu kadarrr simdilikkk... hepinizi öptmm

Geri