Şubat 'ta anne olacağım:)

Bos ver o zaman daha gitme seker kontrolune.. zaten seker olunca kilo alirmisin seninde kilo yok. daha niye eziyet edicenki kendine...ye sende benim gibi cikilotalari bak nasil kilo alican:D
çikolata ciddi anlamda yiyorum aslında buz dolabının bi bölümü sadece bana ait çikolata reyonu olarak ayırdım ve sürekli stok yapıyorum ama daha bi etkisini göremedik:D aman işleri yok milleti strese sokuyorlar şekerdi çaydı diye yaa zaten hamilelik yetiyo bünyeye bide ıvır zıvır işlerle uğraş dur yani amaaan bırakıyorum artık bu işleri:)

çikolata ciddi anlamda yiyorum aslında buz dolabının bi bölümü sadece bana ait çikolata reyonu olarak ayırdım ve sürekli stok yapıyorum ama daha bi etkisini göremedik:D aman işleri yok milleti strese sokuyorlar şekerdi çaydı diye yaa zaten hamilelik yetiyo bünyeye bide ıvır zıvır işlerle uğraş dur yani amaaan bırakıyorum artık bu işleri:)

Afiyet olsunnnnn... :minik:

Kizlar siz seker seker dediginiz icin bugun doktora gittigimde sordum ne demek bu diye..Hamilelikte kanda seker yukselmek zorundaymis bebegin beslenmesi icin cok cok onemliymis.ve kesinlikle tedavi gereken birsey degilmis bu illaki olmak zorundaymis..yani bizim Turk doktorlarimiz saolsunlar insana sadce panik yaptirip ordan gelir saglamak isterler. haberiniz olsun hamilelik sekeri diye birsey yokmus.:D tek onemli olan kansizlik olmamasiymis.

benim esimde öyle diyo abartma yemekten snra benim sekerimi ölc daha kötü cikar dedi aynen öyle oldu :) ben daha fazla kilo almamak icin kestim cikoyu sekeri basta zorlandim simdi alistim arada atiyorum ama yinede :) sabah mesela tatli misir gevregi yedim dayanamadim, simdi ölctüm baya düsük cikti bu sekeri bi türlü anlamiyorum seker yiyince düsük cikiyo te allam :D
ay bende kansızlıgın kralı varrr ama sekerim yok

benim kan degerimde sinirda am ailaca gerek görmedi suda eriyon haplardan iciyorum tadi cokda güzel :D
ilacini nolursa olsun kullan, arti nar ye ben 2 günde bir yiyorum kan degerim düsmüyo cok sükür

tetanoz aşısı 18-20 haftada yapılan aşımız...Daha sonraki gebelik takipleri açısından sağlık ocağınızda olması tercihimizdir...Hala yaptırabilirsiniz

doktorum bunu dedi bana aşı hakkında

tetanoz aşısı 18-20 haftada yapılan aşımız...Daha sonraki gebelik takipleri açısından sağlık ocağınızda olması tercihimizdir...Hala yaptırabilirsiniz

doktorum bunu dedi bana aşı hakkında
ben bugün sağlık ocağına gittim tetanoz aşısı olucam diye hoş olamadım kaydımızı taşındığımız ilçeye aldırmadığımız için şimdilik beklemedeyim oradaki hemşire bana gebeliğin önceki haftalarında vuruldunuz mu dedi hayır ilk dedim 32.haftaya kadar vakti var geldiğinizde 2 doz vurulursunuz dedi

Geri