Şubat 'ta anne olacağım:)

Günaydin kizlarrr..... offf ya giremiyorum int. fazla benimde son 1 ayim kaldi.... i$ yerinde bi sürü i$im var.. onlarla ugrasiyorum.....
bende durumlar kizaca söyle...
1. 3D4D cektirmistim gecen hafta zaten bayada güzel oldu aslinda... doktor istersen bidaha yapabiliriz demisti, sali gittim... kizim kaburganin altina iyice girdiginden azicik gördük... doktorda eger bidaha görmek istersen haftaya gel bakalim dedi... büyük bi ihtimal gitcem :)
2. bugünde resmi olarak son Ultrasonum var... hersey kontrol edilcek bugün yine.... resmen sona yaklastik yaaaa.......
3. ve sonunda dogum hazirlik kursuna yazilabildim :) haftaya carsamba basliyorum insallahh...
simdi sirada fotografci var :) i$ hiccc bitmiyorrr

Ultrasonda bebegini gormek seni mutlu ediyo ama bebek icin cok zararli bir iki defa neyse ama cok asiriya gitme bence.. cunku ben dr kendinden duydum zararli bebek icin diye. Dusunsene gorunmesi mumkun olmayan biryerdeki bebegi acaba nasil goruntuleyebilirler bu bile mechul.nasil olsa az kaldi dogunca bolllll bollll gorucen simdi bence tekmelerin tadini cikar:)
Burda untrasona cok cok onemli bi gerekce yoksa sokmuyolar bebek icin iyi degil diye.4d de zaten 15 dk gecmiyo

Ultrasonda bebegini gormek seni mutlu ediyo ama bebek icin cok zararli bir iki defa neyse ama cok asiriya gitme bence.. cunku ben dr kendinden duydum zararli bebek icin diye. Dusunsene gorunmesi mumkun olmayan biryerdeki bebegi acaba nasil goruntuleyebilirler bu bile mechul.nasil olsa az kaldi dogunca bolllll bollll gorucen simdi bence tekmelerin tadini cikar:)
Burda untrasona cok cok onemli bi gerekce yoksa sokmuyolar bebek icin iyi degil diye.4d de zaten 15 dk gecmiyo

canim zaten önce normal ultrasonla bakiyor, eger bebegin posisyonu iyise ögle 3d yapiyor.... sali gittigimde normal ultrasonda bakti... 15 saniye falan acti 3d sonra kapatti...

evt kizlar dün resmen son Ultrasonuda arkamda biraktim.....
bebeyim masallah cok iyi, parmagini emiyordu cokk tatliydi yaaaaa..... organlarinin hepsini gözterdi doktor... 1359 Kilosu...
hersey yolunda allaha sükür.... (ama 5 hafta icinde dönmesi lazim, yoksa doktor hastaneye göndercek)

bebeyim masallah cok iyi, parmagini emiyordu cokk tatliydi yaaaaa..... organlarinin hepsini gözterdi doktor... 1359 Kilosu...
hersey yolunda allaha sükür.... (ama 5 hafta icinde dönmesi lazim, yoksa doktor hastaneye göndercek)

ooo maşallah kilosu gayet iyi fıstığın inşallah doğum pozisyonunu da alır bir an önce canım tabii normal doğum yapacaksan... diğer türlü zaten farkeden bişey yok bizim kontrol de aralıkta ya 3 d olayına hiç girmedim merakta ediyorum ama kararsızım fiyatlar da biraz gözümü korkutuyo neyse belki son anda karar değiştirip girerim bende bakalım artık

masallah canım asel hanıma:)az kaldı bası sen cekeceksın ınsallah canım zaman yaklastıkca ıcım bır tuhaf oluyor hayırlısıyla bır atlaysaydık bu olayı:)

ooo maşallah kilosu gayet iyi fıstığın inşallah doğum pozisyonunu da alır bir an önce canım tabii normal doğum yapacaksan... diğer türlü zaten farkeden bişey yok bizim kontrol de aralıkta ya 3 d olayına hiç girmedim merakta ediyorum ama kararsızım fiyatlar da biraz gözümü korkutuyo neyse belki son anda karar değiştirip girerim bende bakalım artık

normal dogum istiyorum yaaa insallah döner.... 3d ben bugün son defa yaptircam... ya uslu uslu gözterir yada elimizdekilerle idare ederiz :) ilkinde paranin yarisini aldi, ikincide hic almadi... ama deger yaaa babasida bende telefon ekranina koyduk resmi... durmadan bakiyoruz..... bide bana benziyor sana benziyor diye kavga ediyoruz :)
Sen sezeryan düsünüyordun galiba... yanlismi hatirliyorum??? ben sezeryandan korkuyorummm :))

masallah canım asel hanıma:)az kaldı bası sen cekeceksın ınsallah canım zaman yaklastıkca ıcım bır tuhaf oluyor hayırlısıyla bır atlaysaydık bu olayı:)

ayyyy hiccc sorma.... hamilelikten birsey anlamadan dogcaklar resmen.... :) doktor bakiyor i$te sanci varmi, acilma varmi, bebek dönmüsmü.... insan acayip tuhaf oluyor.....
ben acilisi yaparimda sizde arkamdan cabuk cabuk gelin :)

selam kizlar saka maka dogumu konusmaya basladik :)
bugün benim son is günüm üzüleyim mi sevineyim mi sasirdim, ögleden snra esimle kütüphaneye gitcez birsürü kitap alcaz evde sıkılmayayim diye :) genel olarak iyiyiz bi sonraki kontrolüm 2 aralikta ondan snra 2er haftada bir randevu veriyomus...
benim kizim bastan beri hep basasaga duruyo ins dönmezde normal dogum pozisyonunda kalir, heee bide babasini cok seviyo bizim kiz kiskanmaya basladim elini karnima koyuyo nereye giderse eli orayi takip ediyo kizim cok gülüyoruz :):)
bide cuma gününden itiabren 10 gün yalnizim yani esim yok is geregi ankaraya gitcek yalniz birakcak bizi o yüzden briaz üzgünüz :-(((

Geri