Şubat 'ta anne olacağım:)

daffodil

Yeni Üye
Üye
Şubat 'ta anne olacağım:)
2011 şubat anneleri şubat 2011 anneleri subatta anne olcam melekler mekani gebelik forumu subat subatta anne
arkadaşlar merhaba.ben bugün itibariyle 5+0 günlük hamileyim.Bebişin kesesini dün gördük. inş. herşey yolunda giderse şubatta anne olacağım.
bu dönemde anne olacaklar yaşadıklarımızı gelin burada paylaşalım...................yupis

Son düzenleme:
kız bende subbatta anne olacam bende 5 haftalık hamıleyım bugun keseyı gordum
10 gun sonrada gıdecez

ay ne güzel ya :)paralel gidiyoruz senle.bana da doktor 10 gün sonra gel dedi kalp atışlarını duymak için. inş. ikimizde sağlıklı bir hamişlik geçiririz. sen de ne gibi değişiklikler oldu?
ben çok acıkıyorum ve çok yiyorum :) bide karnım şiş ya çok yemekten mi anlamadım.

Canım tebrik ediyorum her ikinizide. sizlerin adına cok ama cok sevindim... kış bebeğiniz olacak.. tam zamanında dogum yapıyorsunuzz zor gunleri evde atlatıp güneş yüzümüze gülmeye başladıgındada bebeklerinizi alıp dışarı çıkabilirsiniz cunku o zamana kadar kendilerini toparlamış olacaklar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. kim seyi bu güzel duygudan mahrum etmesin amin....

ay ne güzel ya :)paralel gidiyoruz senle.bana da doktor 10 gün sonra gel dedi kalp atışlarını duymak için. inş. ikimizde sağlıklı bir hamişlik geçiririz. sen de ne gibi değişiklikler oldu?
ben çok acıkıyorum ve çok yiyorum :) bide karnım şiş ya çok yemekten mi anlamadım.
evet cnm paralel gidiyoruz bende degişiklikler olmadı sadece iştahsızlık oldu biraz bide mide agrısı cok fena su icsem midem agrıyor benımde karnım şişti karnımı iceri cekmek istesem cekemıyorum

Canım tebrik ediyorum her ikinizide. sizlerin adına cok ama cok sevindim... kış bebeğiniz olacak.. tam zamanında dogum yapıyorsunuzz zor gunleri evde atlatıp güneş yüzümüze gülmeye başladıgındada bebeklerinizi alıp dışarı çıkabilirsiniz cunku o zamana kadar kendilerini toparlamış olacaklar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. kim seyi bu güzel duygudan mahrum etmesin amin....
cok tesekur ederım cnm allah herkese sanda nasip eder inş

tbrk ederim Rabbim hayırlı evlat nasip eyler inşlh.Sizin adınıza gerçekten çok sevindim çok güzel bi duygu mevlam inşlh isteyen herkese nasip eder...

çook teşekkür ederim canım.rabbim inş.sana ve isteyen tüm meleklere de nasip etsin.

evet cnm paralel gidiyoruz bende degişiklikler olmadı sadece iştahsızlık oldu biraz bide mide agrısı cok fena su icsem midem agrıyor benımde karnım şişti karnımı iceri cekmek istesem cekemıyorum

canım benim kıyamam ya dikkat et kendine.inş. ikimizde sorunsuz hamişlik geçiririz.bebişlerimiz için sabredeceğiz artık :)

Geri