Şubat 'ta anne olacağım:)

selam ayyüzlü.bende pek fazla değişiklik hala yok.sadece göğsüm sızlamaya başladı.,bazen kasık ve bel ağrısı oluyo.işte şimdilik biz böyleyiz::) sen ve bebişinde umarım çoooooook iyisinizdir...:pasi:.:pasi::pasi:

ayyüzlü nerelerdesin?nasılsın canım?bende mide yanması,mide ağrısı ve şişkinlik oluyo ara sıra.onun dışında fazla şikayetim yok çok şükür.kendine ve bebişe iyi bak.

Suan bilgisayar hesabinda 7+5 haftadayim. ama Doktor 7+6 haftalik dedi.... :) cuma 8 Haftalik olcam insallah. Haftya persembe ilk büyük kontrolum var doktorda, bebeyin kalb atisi, bebeyin gelisimi v.s. kontrol edilcek... a$iri derecede heycanliyim... ve hic bi belirtim yok....

bu arada herkesin kandili Mübarek olsun....

heyyyy bende varim... benim dogum tarihim 29.01.2011 biraz di$imi sikarsam subata yetisebilrim :)

Suan bilgisayar hesabinda 7+5 haftadayim. ama Doktor 7+6 haftalik dedi.... :) cuma 8 Haftalik olcam insallah. Haftya persembe ilk büyük kontrolum var doktorda, bebeyin kalb atisi, bebeyin gelisimi v.s. kontrol edilcek... a$iri derecede heycanliyim... ve hic bi belirtim yok....

bu arada herkesin kandili Mübarek olsun....

canım senin de kandilin mübarek olsun.rabbim hepimize sorunsuz hamişlik ve sağlıklı bebişler nasip etsin inş.birbirimiz için bol bol dua edelim.

ne güzel 1 lişi daha olduk bu ayda anne olacak.bende internette sata göre 7+0 ama doktora göre 6+0.tabiki doktor ne derse doğrudur :) inş. kontrollerin ççok güzel geçer canım.güzel haberlerini bekliyoruz.

yuppiiii 8+0 oldum.... yakinda 3 aylik olcam insallahh... :)) Dün cok dua ettim isteyen herkezin bebeyi olsun, hamile olanlarda sagsaglim kucagina alsin diye...Aminnnnnnn... herkezin yüzü gülsün insallh..

ya bizim zamanlarda dogum yapcak bi kac kisi daha var ama kesin görmemislerdir bu topigi...

Geri