Şubat 'ta anne olacağım:)

Kucucuk bebekti kocaman canavar oldu bi anda:(( Butun evi dokup saciyo girmedigi yer kalmiyo onun pesinde kosmaktan iyice zayifladim:( Bu cumartesi sunnet olucak dusup kendine zarar vermesin diye nasil yirtinicam kimbilir..
aynen canım eymende öyle bir dakika durmuyor her tarafı karıştırıyor peşinde dolanmaktan artık yorgun düşüyorum daha erken değilmi sünnet için daha çok küçük nasıl dayanacak annesi

selam kızlar.....nasılsınız artık kımse gırmıyor!!!!!
bugun ılk yılbaşımız bebıslerımızle.....babamız calısıyor,aılemde yok artık burda.....bugunu asyamla tek basımıza gecırecegız allahım ıyıkı onu bana vermıs.....2011 yılı ıyı gecmedı benım ıcın hem gözyası döktüm aılemde saglık sorunları sebebıyle ama 2011 yılının en guzel olayı kızımın dogumuydu.....ıyı dogmus ıyıkı benımle.....
herkse yenı yılda bebıslerıyle saglıklı mutlu bır yıl dılıyorum.....hoscakalın
canım biz giriyoruz ama kimse yazmıyınca geri çıkıyorum berranur nerelerde haberin varmı canım evet ilk yılbaşımız ne güzel nice yılbaşılara inş kötü günler geride kaldı inş bu yıl herşey daha güzel olacak

aynen canım eymende öyle bir dakika durmuyor her tarafı karıştırıyor peşinde dolanmaktan artık yorgun düşüyorum daha erken değilmi sünnet için daha çok küçük nasıl dayanacak annesi

Yok canim yaa erken degil gec bile kaldim.. Ben yurumeden olsun istiyordum soyle 6 aylik falan ama araya bisiler girdi hep:(( Buyuk oglum yururken oldu sunnet gunu bile kosup oynadi duse duse:)) cok tirstim ben bunu bari erken yapalim dedim ama olmadi simdi buda saga sola kosup dusucek:((

canım biz giriyoruz ama kimse yazmıyınca geri çıkıyorum berranur nerelerde haberin varmı canım evet ilk yılbaşımız ne güzel nice yılbaşılara inş kötü günler geride kaldı inş bu yıl herşey daha güzel olacak

cnm bnm yaa beni merak etmişsin Allah razı olsun sizde hep aklımdaydınız benm
taşındık tatlım oyüzden giremiyodum net yoktu yeni geldi ama bende aynen paşamla uğraşıyorum vaktim kaşmıyo gece yata girdiğimde resmen her yerim ağrıyo:)gün öyle yoğunki bunu çok ii analdığına eminim:)bu eymenler çokkk fena çok datlularrrrrrrrrrrr
altta iki dişimiz var bizimde kendi kendine ayakta duruyo ama adım atmıyo daha günden güne daha tatlanıyolar doğum günlerimizde yaklaştı hayırlısyla Rabbim hepsine uzun güzel ömürler versin inşş öpüyoruz sizi cnm aeolun

selam kızlar nasılsınız?papatyam valla bende herkesı merak edıyorum berranur cevap yazmıs bılem:)
bızler ıyıyız asya hanım cok hareketlı koltukları gezıyor yaramazlık yapıyor ufak kazalar atlatıyoruz artık hergunumuz hareketlı valla....dogum gunumuz yaklastı haftaya cumartesı ınsallah bır aksılık olmazsa.....davetıye bastırdık asyamın resmı var ustunde cok guzel oldu....
yaklasık 25 kısı falan olacak ogun...elbısesını de aldım....anneannesıyle buyubabası olamayacak malesef annemler bılıyorsunuz artık burda degıller ama netten gorusecegız yogun bır gun olacak ogun.....ne cabuk gecıyor zaman dun gıbı aklımda dogdugu gun sımdı ıse artık bır yas dıyecekler......allahım bebeklerımıze saglık versın ınsallah.....dogumgunu sonrası yazarım detayları bu arada kan damlamızı kestı doktorumuz ama devıte devam dedı.....11 kg750 gr cıktı kontrolde boyumuzda 81 cm olmus....masallah dıyın :)
cok hareketlı bu kıloda yuruyunce gıder sanıyorum
herkesı öptum arada gırın haberlerı verın kızlar berranur apatyam ve lale cogunlukta bızler gırıyoruz kızlar pasalarınızı öptum hoscakalın

selam kızlar nasılsınız?papatyam valla bende herkesı merak edıyorum berranur cevap yazmıs bılem:)
bızler ıyıyız asya hanım cok hareketlı koltukları gezıyor yaramazlık yapıyor ufak kazalar atlatıyoruz artık hergunumuz hareketlı valla....dogum gunumuz yaklastı haftaya cumartesı ınsallah bır aksılık olmazsa.....davetıye bastırdık asyamın resmı var ustunde cok guzel oldu....
yaklasık 25 kısı falan olacak ogun...elbısesını de aldım....anneannesıyle buyubabası olamayacak malesef annemler bılıyorsunuz artık burda degıller ama netten gorusecegız yogun bır gun olacak ogun.....ne cabuk gecıyor zaman dun gıbı aklımda dogdugu gun sımdı ıse artık bır yas dıyecekler......allahım bebeklerımıze saglık versın ınsallah.....dogumgunu sonrası yazarım detayları bu arada kan damlamızı kestı doktorumuz ama devıte devam dedı.....11 kg750 gr cıktı kontrolde boyumuzda 81 cm olmus....masallah dıyın :)
cok hareketlı bu kıloda yuruyunce gıder sanıyorum
herkesı öptum arada gırın haberlerı verın kızlar berranur apatyam ve lale cogunlukta bızler gırıyoruz kızlar pasalarınızı öptum hoscakalın

canımmmm maşallahhhh vallahi ocak ayı olduğunu biliyorum ama ne yalan söyleyeyim tam gününüzü hatırlayamadım. ilk doğum gününüz kutlu olsun.

allah annesi ve babasıyla ve hatta ileride kardeşiyle daha nice doğum günlerini gösterir inşallahhhhhh :)

seni de tebrik ederim asyacığımı doğurduğun için.

demek hareketlendi kuzucuk. ela da yaşını 15 gün geçince yürümeye başlamıştı. ve şimdi yürüyorum karışmayın dercesine hiç oturmuyor :) dolayısıyla sürekli peşindeyiz. dediğin doğru, yürüyünce çok zayıflamadı ama yine de bir miktar kilosu gitti çünkü poposu neredeyse hiç yer görmüyor :) yürümekten çok keyif alıyorlar. sağlıklı olsunlar da kilolar gelir yine.

öpüyorum sizi canım

selam kızlar buyuk gunu dun aksam atlattık ama cok da keyıflı degıldı dogum gunumuz guzeldı ama ben ve asya cok ıyı degıldık dogumgunumuzden bır gun once asya hastalandı:(
bogazı enfeksıyon kapmıs ve bronslarını usutmus .ates,burun akıntısı,öksürük derken yavrum helak oldu ve ılk dogumgununde hasta ve keyıfsız gecırdı aynı sekılde kosusturmaktan kendıne bıle bakmayan ben de grıp oldum ama ogun hasta olsak da yınede herseyın farkındaydık:)
guzel gectı arkadaslarımız geldı pastamızı kestık eglencemız olmadı bebıs hasta olunca.....guzel hedıyeler aldık:)
bu hastalık 2 haftada asyayı 250 gr zayıflatmıs zaten suan asya asyalıktan cıkmıs vazıyette malesef o her oksurdugunde ıcım acıyor allahım sıfa versın ınsallah yavrularımız hasta oldugunda mahvoluyoruz tabı bu hastalıktan dolayıda ıstahsızlık olunca daha vahım durum....atlatırız ınsallah....
mrs.m canım sagol ınsallah......yazdıgım gıbı ılk dogumgunumuz hastalıkla gectı
ınsallah bızımkıde yakında yürür zor bılıyorum ama emeklemekten ıyıdır dıye dusunuyorum saglıgı acısından......tesekkur ederım tekrar.....

ah canım kıyamam asyaya çok geçmiş olsun.... yine de güzel atlatmışsınız.

ama çocuklar hasta olmasın yaaaa :((( elacığım da cumadan beri ateşler içinde o da boğaz enfeksiyonu kapmış. günlerdir mahvolduk. 3 tane iğne yedi yavrum ağlaya ağlaya kaldı, bizi de üzdü. çok şükür bugün daha iyi, keyfi geldi biraz. aynen o da yeme içmeyi kesti gibi birşey. süzülüverdi, yüzü küçücük kaldı. neyse sağlığı yerine gelsin de düzelirler inşallah. tabi kilo verirler, boğaz acısından yiyemiyorlar ki canım benim. hatta biberon bile çok içemiyor.

allahımmm hiç hasta olmasın bu kuzular çok zor çokkkk...

ah canım kıyamam asyaya çok geçmiş olsun.... yine de güzel atlatmışsınız.

ama çocuklar hasta olmasın yaaaa :((( elacığım da cumadan beri ateşler içinde o da boğaz enfeksiyonu kapmış. günlerdir mahvolduk. 3 tane iğne yedi yavrum ağlaya ağlaya kaldı, bizi de üzdü. çok şükür bugün daha iyi, keyfi geldi biraz. aynen o da yeme içmeyi kesti gibi birşey. süzülüverdi, yüzü küçücük kaldı. neyse sağlığı yerine gelsin de düzelirler inşallah. tabi kilo verirler, boğaz acısından yiyemiyorlar ki canım benim. hatta biberon bile çok içemiyor.

allahımmm hiç hasta olmasın bu kuzular çok zor çokkkk...

selam kızlar buyuk gunu dun aksam atlattık ama cok da keyıflı degıldı dogum gunumuz guzeldı ama ben ve asya cok ıyı degıldık dogumgunumuzden bır gun once asya hastalandı:(
bogazı enfeksıyon kapmıs ve bronslarını usutmus .ates,burun akıntısı,öksürük derken yavrum helak oldu ve ılk dogumgununde hasta ve keyıfsız gecırdı aynı sekılde kosusturmaktan kendıne bıle bakmayan ben de grıp oldum ama ogun hasta olsak da yınede herseyın farkındaydık:)
guzel gectı arkadaslarımız geldı pastamızı kestık eglencemız olmadı bebıs hasta olunca.....guzel hedıyeler aldık:)
bu hastalık 2 haftada asyayı 250 gr zayıflatmıs zaten suan asya asyalıktan cıkmıs vazıyette malesef o her oksurdugunde ıcım acıyor allahım sıfa versın ınsallah yavrularımız hasta oldugunda mahvoluyoruz tabı bu hastalıktan dolayıda ıstahsızlık olunca daha vahım durum....atlatırız ınsallah....
mrs.m canım sagol ınsallah......yazdıgım gıbı ılk dogumgunumuz hastalıkla gectı
ınsallah bızımkıde yakında yürür zor bılıyorum ama emeklemekten ıyıdır dıye dusunuyorum saglıgı acısından......tesekkur ederım tekrar.....

canlarım asyamada elamada çok geçmiş olsun Rabbim şifa vversin kuzulara
asyamm yeni yaşın ilk yaşın kutlu olsun mniik prensesim uzunnn hayırlı ömürleriniz olsun inşş sağlıkla mevlam evlatlarımızı korusun hayırlı insanlarla karşılaştırsın annelik bambaşkaymış gerçekten
bizim doğum günümüzede tam 10 gün kaldı kuzucuğum bu gece 3 adım attı uçtum sevinçten ama hala çok cesaret edemiyo inş yaşını karşılar yürüyerek:)öpüyorum sizleri aeolun

Geri