Şubat 'ta anne olacağım:)

Amin tskler kizlar, unforgiven benim annem ynaimda allahtan herzaman olmasada ihtiyacim oldugunda yanimda olacagindan eminim o yönden az biraz rahatim =)

kızlar nerelerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bende hep bakıp çıkıyorum kimseler yazmıyo:(topiğimizi çok ihmal ettik bebeişler nasıl hepsini öpüyoruz paşamla
buarada ikinciyi düşünenler varmı:):)carizma ne ii yaptı şimdi birlikte büyüyo kurabiyeler neyse hayırlı zamanda olsun inş aeolun

Burdayim :pbende arada bakiyorum ama in cin top oynuyo =) miyase iyi sükür biraz zayifladi cok yemiyo yerindede durmuyo nasil kilo alsin =) mertimde iyi cok sükür biraz yoruyolar ama sagliklilarya o yeter. miyasenin 2 azi disi cikti bu arada biraz zorlandi ama gecti cok sükür ( simdilik) bizden simdilik bu kaa

selam kızlar nasılsınız?bende kımse ugramayınca bakıp cıkıyorum valla.....bızım hanımda ıstahsız son ıkı aydır agzına ne corba ne kahvaltı koymuyor valla.....asırı hareketlı meraklı ben topluyorum arkamı donup baktıgımda asya dagıtmıs:)
azılarımız patladı bızımde halen devam diş cıkarmaya.....
anne,baba,hayır,bıttı dıyor..
evde yardımları da oluyor mesela bulasık makınasını beraber bosaltıyoruz,halıyı gırgırlıyor,altına yaptıgı zaman hadı kızım bez getır dıyorum getırıyor :)getır gotur ıslerını yapıyoruz yanı.....
duzelmeyen tek seyımız uyku duzenı....gece uyanıyor hemde cıglık cıglıga.....nezaman duzelıyor bılmıyorum ama okadar yoruluyorum kı gece uykusu bozuk oldugunda sormayın...bu arada berranurcum suan aklımın ucundan gecmıyor ıkıncı cocuk en az 2 en cok 4 sene sonra sımdılık dusuncem yanı.....bızden de haberler bukadar kızlar.....

ay benim kiz cok fena oldu ayakkabisini aliyo hadi adda diyo 2debir benim ayakkabilari giyiyo artik disini fircaliyo, kardesini öpüyo seviyo ayhhhhhhhh ciciiii diye =) 2 bebekle ilgilenmek zor ama güzelmis hala pisman olmus degilim =))

slm cici bebişler ve anneleri ya nerelerdesiniz hergün bakıyorum yeni bi not varmı die kimse yok:( sanırım bizim yaramazlar fırsat vermiyo bende anca yatınca bikaç dakika bakıp çıkıyorum özlüyorum sohbetlerimizi
oğlum kocaman bi paşa oldu teyzeleri 5 gün sonra tam 17 aylık olucaz :)hala emiyoruz en sevdiğimiz valgeçemediğimiz tek şey :)ve diğer yemekler tam bi kabus yedirebilmek işkence oyüzden artık kesmeyi düşünüyorum ek gıdayla arası hiç düzelmedi sağlık olsun diyorum tabi ama işte vitamin alması gerek herşeyden biz atlaya zıplaya zorla yemek yiyoruz anlaycağınız çilpi gibi bi oğlum var zayıf ama full enerji dolu maaşallalh:)gece haşatım çıkmış şekilde yatağa gdiyorum.4 tane üstte 4 tane altta dişimiz var biraz yavaş ilerliyoruz diş konusunda.konuşma yok sadece eymence konuşuyo:)onuda işte anladığımız kadar hahahah bide dün bi baktım içerden mutfağa yanıma emekleye emekleye geliyo aayy bi güldüm yaa kendince oyun ulmuş emeklediği zamanları hatırlamyo tabi nasıl keyfilenmiş görmeliydiniz eller yerde pat pat geliyo şirin oğlum hmm çekyatlara sandalyeye çok rahat çıkıyoruz dikkat had safhada yani bizden böyle sizinkiler nasıllar konuşanlar varmı biz daha epey beklicez gibi neyse sağlık olsunda:) Rabbim korusun sağlık versin uzun ömürler versin hepimizinkine inş

geçmiş berat kandilinizde mübarek olsun buarada kızlar ben cmt kpss sınavına giriyorum ve sizlerden dua bekliyorum yazımı okuyunca bana da hayırlısıyla kaznamam için dua edin bende hayırlı bi öğretmen olaiblieyim inş

Merhaba kızlarrrrrr sizi gördüğüme sevindim, yazılarınızı yani :) özlüyorum valla... ama malesef çocuklar büyüdükçe hiç rahat vermiyorlar. o yüzden ben de çok gelemiyorum.

öncelikle berranurcum allah kpss sınavında yardımcın olsun, inşallahhhhh çoooookkk iyi geçer ve hayırlı bir öğretmen olursun. meslektaşımın mesleğe başladığını duymak beni çok sevindirir. gönlüne göre olsun canım.

carizma sana çok şaşırdım şimdi. benim haberim yoktu canım. 2. de olmuş allah analı-babalı büyütsün. belki de en iyisini sen yaptın, kim bilir? nasıl olsa çocuk bakmak yıpratıcı, sen aynı anda yıpranacaksın. biz ayrı ayrı daha zor. çalışmıyor olsam seneye ben de düşünebilirdim. kısmet bakalım.

tatlı cadım bizde de aynı durum... dağıtıp duruyor, bazen topluyor. getir götür de üstüne yok :)

sizin gibi ben de yemek konusunda sıkıntılıyım. eskiden iyi yerdi ama şimdi saçlarımı yoluyorum neredeyse. beni çok sinirlendiriyor, strese sokuyor ve acayip bağırıyorum. yanlış yapıyorum biliyorum ama hakim olamıyorum. çocok sevmek çok güzel ama bakmak çççooookkk zor. allah yardımcımız olsun. aslında yeseler ve uyusalar sorun yok, onun dışında eğlenceli oluyorlar.

hepinizi öpüyorum, kuzularınızı öpünnnn

Geri