Şubat 'ta anne olacağım:)

cnm bnm ya çok saol arkdaşım inş ii olur bakalım ilk oturum zorladı biraz ama eğitim fena değildi sanki uff baksana yine çalındı falan iddaları var sinir oluyorum ya neyse hayırlısı olsun inş

elamı öp yerime aolun tatlım

cnm bnm ya çok saol arkdaşım inş ii olur bakalım ilk oturum zorladı biraz ama eğitim fena değildi sanki uff baksana yine çalındı falan iddaları var sinir oluyorum ya neyse hayırlısı olsun inş

elamı öp yerime aolun tatlım

inşallah iyi sonuç alırsın canım... ya malesef neler dönüyor bu sınavlarda bilemiyorum. umarım hak geçirmiyorlardır.

mrs m planli degildi ama iyikide oldu 2si bi arada büyür diyorum ama cidden cok zorlaniyorum
herkes kayboldu ben 2 cocukla giriyorum sizler nerdesiniz huuu =)
berranurcum buarada ins güzel sonuclar alirsin öptük sizi

berranur cum hakkında hayırlısı olsun inşallah canım
bende fazla giremiyorum ailevi durumlar, doğa derken vakit koşturmaca geçiyor. eskinin mercimeği, şimdinin kurabiyesi kızım artık 21 aylık. bebeklikten neredeyse çıktı diyebilirim. kendi kararları, seçimleri, istekleri ve kocaman inadı herşeyden önce geliyor. istediği olmadığında ama anne ya ufff diye küsüp tavır yapıyor :) herşeye rağmen hala düz duvara tırmanmaya da devam ediyor tabii. sizin minikler nasıl kızlar? sağlıkları iyidir, herşey yolundadır umarım. 2.ye gelince ben istemiyorum ama eşim yalvarıyor. kazaya kurban gitmem an meselesi :) öpüyorum hepinizi...

Bende şubat doğumluyum ama kova burcuyum annem sevgililer gününde beni babama armağan etmiş eeee tabi o zamanlar sevgililer günü ne gezer

Geri