sübvansiyonlu Federal Stafford Kredisi nedir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sübvansiyonlu Federal Stafford Kredisi nedir?
A sübvansiyonlu Federal Stafford kredi öğrenci kredi bir tür tarafından verilen ABD nitelikli öğrencilere devlet. Sübvansiyonlu krediler genellikle Unsubsidized kredileri tercih faiz düşük bir miktar olarak bu sonucu, ve bu nedenle daha düşük bir toplam geri ödeme. Öğrenciler katılıyor veya sübvansiyonlu Federal Stafford kredi her yıl için uygulayabileceğiniz bir dört yıllık kolej veya enstitü katılmayı planlıyor.
11124d776e0fa0830.jpg

sübvansiyonlu Federal Stafford Kredileri arkasında orijinal program Yükseköğretim Kanunu'nun 1965 tarafından bir girişim lise dışında devam etmek daha nitelikli öğrenci çekmek için kuruldu. 1980'lerin sonunda, kredi Robert Stafford, bir Cumhuriyetçi Senatör hükümet çok eğitim reformu kariyerinin odaklı bir haraç olarak değiştirildi. Stafford kredi şimdi en büyük federal kredi programları ABD hükümeti tarafından işletilen, ve binlerce öğrenci üniversite ve çok ihtiyaç duyulan finansal yardımı ile mezun okula sağlar.

Stafford krediler, hem sübvanse ve aksi halde, birkaç temel şartları ve koşulları vardır. Uygunluk finansal ihtiyaç ve akredite bir okulda yarı zamanlı en az öğrenci tarafından belirlenir. Belli sınırlar kazanılması için kredi maksimum miktarı ile ilgili; genelde, sübvansiyonlu krediler için maximums bu Unsubsidized krediler için daha düşük vardır. 2006 yılından bu yana Stafford krediler önceden inşa tablosuna dayalı belirlenen sabit bir faiz oranı yer vardır. 2013 ile bu oran% 6.8 olarak sabit, ama bu ilk anlaşmanın sona ermesinden sonra değişebilir.

A sübvansiyonlu Federal Stafford kredi öğrenciler uzun vadede para önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz. öğrenci mezun olana kadar veya uygunluk gereksinimlerini karşılamak için başarısız Unsubsidized çeşitli aksine, faiz sübvansiyonlu krediler tahakkuk ettirileceğini değildir. Unsubsidized krediler ile, faiz kredi verileceğini olduğu an, çok daha yüksek toplam geri ödeme değeri sonuçlanan tahakkuk eden başlar. Bu nedenle, çoğu öğrenci mümkün olduğunca sübvansiyonlu mali yardım almaya teşvik edilmektedir.

bir sübvansiyonlu Federal Stafford kredi başvurusu için, bir öğrenci Federal Öğrenci Yardımı (FAFSA) için ücretsiz Uygulama doldurmak gerekir. Bu form online yanı sıra birçok okul ve toplum kolejlerinde kağıt türüdür. Doldurmak bir FAFSA vergi beyannamesi veri, aile öyküsü gibi bazı yeterlilik bilgi geçmiş ağır mahkumiyet ya da askeri personel olarak durumu gibi hassas kişisel ve finansal bilgi gerektirir. FAFSA sonra bir öğrencinin kayıt onların istenilen okula gönderdiği ve bir kopyasını talep de Öğrenci Yardım Raporu şeklinde bir veri özeti alabilirsiniz tamamlandı.

Mümkün olduğunda, yüksek öğrenim kişisel fonlar, hibe dışarı için, ödenmesi gereken ve burslar. krediler aksine, ödeme bu formları geri ödenecek ve gerekmez mezuniyet sonrası iş gücü borç-free girmek için öğrencinin izin verebilir. krediler bir sübvansiyonlu Federal Stafford kredi mümkün olan en iyi tercihleri arasında olabilir, ama mevcut kredi ve geri ödeme programları göz önünde tek seçenek dikkatle seçilmeden önce iseniz. Bir bilge ve düşünülmüş bir geri ödeme planı sonraki hayatında ciddi mali sıkıntı önleyebilir, çabuk ve etkin bir kredi geri ödeme izin verebilir seçimi.
kaynak:bilgi.didikle.com

Son düzenleme:
Geri