Suçla alttakini... Üsttekine de cevap ver

Araba mı hangi araba valla ben hiç araba görmedim hahaha
Altta kii senin için evlerin camlarına taş atıp kaçıyo diyolarr sen ne diyon ? hahaha

Basarım nolmuş kötü bişemi allam ya :D

Sen çok içiyomuşsun öyle duydum ben..

Ooo az bile demişler susayınca bile içki içerim ben ne diyosun sen yahuu :D:D şaka bi yana bi tek şarap içtim o da bi yudum ikincisi gelmedi :hhh:
Alttaki sende sahtekar dolandırıcı düzenbazın biriymişsin ben öyle duydum

Yok kız dolandırıcılık sahtekarlık nerde ben nerde ben safın tekiyim herkeze herşeye inanırım napıyım huyum kurusun asıl ben alttakini duydum çok dedikoducuymuşsun bi duyduğuna bin ekleyip anlatıyomuşsun doğru mu kız

aaa kızz aşkolsun neden yalan konuşuyorsun bir kerem ben bir duyduguma bin değil on bin kere birşeyler katıyorum :D:D
kızz alttaki cadı duyduguma göre sen sürekli milletin camaşırlarını kirletiyormuşun o da yetmez kirli arabalarının üstüne BENİ YIKA yazıyormusun ??

yok o ben diğilim benim klonum,bide o kadar öğrettim :tsk: yapıyorsan geriye kanıt bırakma diye:D:D

kız alttaki sölenenlere göre sen herkesle dalga geçiyormuşsun,kimseyi beğenmiyorsun,alay ediyormuşsun

Şaka yapıyorum ben şaka alınıyorlar ben napayım alla allaaaaa :D

şşşşşşş alttaki senın için palavracı diyorlarr nedir bu söylenenler bi açıklık getir plllsss:D

Geri