Sümüksü ip gibi kahverengi akıntı yaşayanlar

Ya doktorumda dedi senin zannetigin yerlesme kanmasi ve son kanamada dusugun habercsiis ve sizler takmayin gercketen 9 ay gecmis senin üstünden ben siizin asla moraliniz bozmak istemiyorum kendinze yapmayin evet bi hata oldu artik hayatina geri dönün sacma sapan nette yazilanlara takmayin her kadinda akinti falan olabikir normal
Ya size çok teşekkür ne kadar kibarsınız ne güzel detaylı bir şekilde açıklamışsınız geçiştirmek için değil de insanın içini rahatlatıyorsunuz hakikaten, 4 ay sonra ultrasonda da bakıldı tamamen doktor kontrolüyle ilerledim doktorum da evham yapıyorsun mümkün değil dedi ama okudukça bacaklarımda belimde göğsümde karnımda ağrı hareket hissetmeye başladım. Ama size çok teşekkür ediyorum hassasiyetiniz ve güzel açıklamalarınızdan dolayı
Kız sen doktora bile gitmişsin bak ben hiç gitmedim

gördüğünüz gibi doktoru da yerleşme kanaması demiş, normal kanama zaten düşük olduğunu veya başka birşeyin habercisidir adet olunması demek bebek yok demektir

Kız sen doktora bile gitmişsin bak ben hiç gitmedim
Hülyacım ama senin 9 ay olmuş yani şuana kadar doğurmuş olman gerekirdi ☺️ Benim 4 ay bitti işte 5 ay oldu karnımda hareket hissediyorum sanki göğsümde ağrı belimde ağrı doktor baktı ultrasondan mümkün değil dedi gebelik yok kapat bu konuyu artık dedi, 90 gün sonra da kan testinde bakılmıştı o da negatif

Hülyacım ama senin 9 ay olmuş yani şuana kadar doğurmuş olman gerekirdi ☺ Benim 4 ay bitti işte 5 ay oldu karnımda hareket hissediyorum sanki göğsümde ağrı belimde ağrı doktor baktı ultrasondan mümkün değil dedi gebelik yok kapat bu konuyu artık dedi, 90 gün sonra da kan testinde bakılmıştı o da negatif
Kız evet 9 ay oldu hatta 37-38.hafta oldu ama göğsümden sıvı gelmişti elimle ucuna bakarken.. ondan ötürü taktkm ben kafaya

gördüğünüz gibi doktoru da yerleşme kanaması demiş, normal kanama zaten düşük olduğunu veya başka birşeyin habercisidir adet olunması demek bebek yok demektir
Evet doğru söylüyorsunuz siz hakikaten yerleşme kanaması bir iki damla oluyormuş ben 3 kere normal tarihimde adet oldum 4. Gecikti 5 gün tarlusal kullandım ve hemen oldum

Evet doğru söylüyorsunuz siz hakikaten yerleşme kanaması bir iki damla oluyormuş ben 3 kere normal tarihimde adet oldum 4. Gecikti 5 gün tarlusal kullandım ve hemen oldum

hayır bir iki damla kan bile değil tamamen lekelenme leke şeklinde olur ve rengi kahvrengi ya da pembemsi olur leke şeklinde bir pedi bile doldurmayacak şekilde ve en önemlisi en fazla 2 gün sürer

Olması normal mi? Ben hiç kimsede öyle bişi duymadım da daha önce ondan kafama taktım ya senfe de oluyo mu
Yaw tatlim bak bunu kendine yapma sen ne kadar diyosan evet bej hamileyim yok boyle yok soyle nette ne okuyosan oda senin beynini yönetiyor ya yasin kac bilmiyorum cocuklar bile bilir 9 ay ne demek karnin burnunda yada doğurmuştun istanbuldaysan eger senin için benim adima test yaptiralim konttol falan ama yok icin rahat olsun diye bide psikiyatre gitmelisin cünkü boyle yaptikca kendine zaarr veriyorsun

Aynen kan tetsleri yaniltmaz bende adet zannetmiştim sonuncu olaninkini megerse dusugun habercisi doktor dedi iyiki gelmssin cok tatlı bi doktorum ablam gibi artik ileride olurda cocuk sahibi olursam direk onun yanina gideceğim kurtaj yapmamin sebebi istemedim ama sevgilim evlenemek istedi ailelerimizde isterdi fakat o zmn bunalimdaydim sevgilmilme bu olaudan sonra konuşmadık sonra baska biriyle nişanlandim sonra boyle olaylar gelisnce onla yapamayachimi soyledim derken eski sevgilim dedi bisey olmaz evelenlim falan yok univ falan dedim bide daha cok erken dedim ve bityi suan artik kimseyle konusmak bile istemiyorum univ biter bitmez yurtdışından gelen bi teklif var ve kariyerime yöneleceğim umarim her sey sisin icinde guzel olur

Geri