Suna Dumankaya'dan Saçları Gürleştirici Maske

T

TİTAN

Forum Okuru
Suna Dumankaya'dan Saçları Gürleştirici Maske
saç gürleştirici maske
saç gürleştirici maskeler

Saçlarınızın zayıflığından mı şikayet ediyorsunuz melekler ? Parlak ve canlı saçlar için yapmanız gereken çeşitli maske ve bakım yöntemleriyle saçlarınızla ilgilenmeniz. Bu yazımızda sizlere yardımcı olmak istiyor ve bitkisel bakım uzmanı Suna Dumankaya'nın tarifi saç gürleştirici maske önerisini sizlerle paylaşıyoruz :)

gur_saclar-19e.jpg

Hayalinizdeki saçlara kavuşmanız için Suna Dumankaya’dan Saçları GürleştirmeYöntemi:

Eşit miktarda ılık zeytinyağı,
Susam yağı,
4 dövülmüş asprin,
4 damla kekik yağı,
4 damla lavanta yağı
1 tatlı kaşığı bira mayası

Bütün malzemeleri karıştırıp, saç diplerinize sürün. 2 saat bekleyip saçlarınızı durulayın. Son durulama suyuna da 2 çorba elma sirkesi katın. Bu uygulamayı haftada 1 defa tekrarlayın.

Merhaba ben saçlarımı gürleştirmek için saç çıkarıcı titanyumlu seti kullandım ve saçlarım çıktı saç dökülmem durdu çok memnun kaldım kesin işe yarıyor :)

Merhaba ben saçlarımı gürleştirmek için saç çıkarıcı titanyumlu seti kullandım ve saçlarım çıktı saç dökülmem durdu çok memnun kaldım kesin işe yarıyor :)

Merhaba , ürünü ne kadar sürede kullandınız öncesi ve sonrası fotoğrafını var mı ? Ayrıca biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz ?

Geri