Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

Uzun zaman olmuş ben buralara girmeyeli... en son yazdığıma baktım da ayrıldım demiştim, o gün buradan bir bayanla konuşmuştum, o bana bende de hata olduğunu kısacası hatalarım olduğunu fark ettirmişti ve kısa bir zaman içinde de tekrar barışmamıza vesile olmuştu, planlarımızın aksine kayınpederimin ısrarı ile düğünü erken yapmaya karar verdik.... temmuz ayı ve ağustosun ortasına kadar bizim için dolu dolu güzel geçti telaşlar hazırlıklar felan... Ağustosun sonuna doğru annemin rahatsızlığı tekrar nüksetti, eylül başında da düğünüm oldu zaten, düğünümden 2 hafta sonrada hastane sürecimiz başladı annem için, ekim ayının 7 snde annemi kaybettim.... Annemin kaybında onunla neden evlendiğimi onu neden bu kadar sevdiğimi öyle iyi anladım ki...
Konuyu nereye bağlayacağım biliyor musunuz.... 2 haftadan beri reglimde gecikme var, ben yaşadığım stresli süreçten olmuştur diyordum durum farklıymış bugün öğrendim ki tam 6 haftalık hamileymişim.... Masal gibi bir senaryo konmuş önüme oynuyorum sanki geçen sene bu zamanlar hocam mı diyordum kocam oldu şimdide bebeğimin babası olacak ne garip hayat...

Tebrıjler cnm masallh sızın yazınzı hep okumustum sonu guzel bıtms mutluluklar sımdı forum var sayfamızda kızlarla hamılelıkle ılgılı sorulaknızı sorabılır dertlesebılırsın bız ole yapıoruz

Geri