Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

Merhaba, sen yaz bekliyorum dedin :) bende yazıyorum :) Bugün okula giderken çok hafif doğal tonlarda makyaj yaptım ve kıyafetimde biraz daha klasik ama spor karışımı gibi birşeydi... Diğer dersin başlamasını beklediğim arada ders çalışırken odasından çıktı ve beni gördü o an böyle gülen gözlerle merhaba dedim ona :) bunu yapmak içimden geldi... Yanıma geldi, bir sürü öğrenci vardı sınıfın anahtarını verdi arkadaşların sınıfını açar mısın ? ben anahtarı senden alırım dedi ve gitti.. Ben sınıfı açtım ve onun gelmesini bekledim.. Geldiğinde anahtarı uzattım, elleri ıslaktı odamın kapısını da açar mısın dedi ? Ben kilidi açmak için uğraşırken duvara dayanmış beni izlediğini fark ettim.. Kapıyı açtıktan sonra anahtarı geri ona uzattım, birşey daha istesem dedi ve benden okulla ilgili birşey istedi ve o esnada laf arasında ama diğer sınıflarında ayarlamam lazım yoksa seni düşündüğüm ortaya çıkar dedi... Sonra hemen odasına girdi, sonrada derse gitti, geldiğinde ben arkadaşımla konuşuyordum kafamı çevirdiğimde onu gördüm böyle çok tatlı bir şekilde gülümseyerek gitti... Bugün değişikti.... Birde dün böyle düşünürken fark ettim ki benimle çok yalnız kalmak istemiyor özellikle odasındayken ve bu tavrı çok hoşuma gidiyor... Böyle işte :) Aaa son birşey, onun yanında çalışmaya başlayacak 2 kız öğrencisi vardı ve ben o kızlar beni hiç sevmiyorlardı anca hocanın yanında seviyormuş ayağı yapıyorlardı... Son zamanlarda hoca ile o iki kızın pek görüşmediğini fark ettim ve hoca bana sordu o iki kızı neden soğuk davranıyorsun böyle diye bende açık açık söyledim onlar beni sevmiyor, sizin yanınızda seviyormuş gibi yapıyorlar dedim ve kızların benim hakkımda konuştuklarını söyledimm.... Şimdi o iki kızı görmüyorum hocanın yanında :)

Birşey söylemeyi unuttum :) Odasının kapısını açarken anahtarı sordum hangisi diye, gösterdi ve öğren o kapının anahtarını birgün sanada vercem o anahtarı dedi :)

Cnm bnm iyi yaptin yaz tabi ki dinlerim severim ask. Olaylarini :) bnce bu cocuk seni seviyr bunun bilincindyiz artik bence digr anlattigina gore cok buyul degil ama guzel bir gelisme bak sanadedigim cikti oda oyle derdi iste yanlis anlasilir feln git guxelim ustune yani drek senj seviyorum de demiyrum ama sana ucu kapali sorularini cevapla mesala ornk vereyim sana bana abi demiyrsun dediginde susma bir cevap ver mesala bn onu anlamadim anahtari ogren sana vericm derkn neyi kastetti veya o soruya neden ki die cevap verrdim bn sebebini bilsemde hadi bakalim diyrum bn ama havada ask kokusu var bn senin icin inceden sorular dusuncem az bana musade et canm ;)

Cnm bnm iyi yaptin yaz tabi ki dinlerim severim ask. Olaylarini :) bnce bu cocuk seni seviyr bunun bilincindyiz artik bence digr anlattigina gore cok buyul degil ama guzel bir gelisme bak sanadedigim cikti oda oyle derdi iste yanlis anlasilir feln git guxelim ustune yani drek senj seviyorum de demiyrum ama sana ucu kapali sorularini cevapla mesala ornk vereyim sana bana abi demiyrsun dediginde susma bir cevap ver mesala bn onu anlamadim anahtari ogren sana vericm derkn neyi kastetti veya o soruya neden ki die cevap verrdim bn sebebini bilsemde hadi bakalim diyrum bn ama havada ask kokusu var bn senin icin inceden sorular dusuncem az bana musade et canm ;)
Anahtarı sormayı düşündüm ama kaçak cevap verir diye sormadım, daha böyle kaçamayacağı bir zamanda sormayı düşünüyorum, benden program hazırlamamı istemişti, hazırladım bitti şimdi , mesaj attım cevap attı hemen, bir yerde sorun çıktı, beraber hallederiz dedi, benim için düşüneniz çok mutlu etti beni, çok teşekkürler... İnşallah , inşallah sizinde çok istediğiniz şeyler en kısa zamanda hemencik olur :)

Anahtarı sormayı düşündüm ama kaçak cevap verir diye sormadım, daha böyle kaçamayacağı bir zamanda sormayı düşünüyorum, benden program hazırlamamı istemişti, hazırladım bitti şimdi , mesaj attım cevap attı hemen, bir yerde sorun çıktı, beraber hallederiz dedi, benim için düşüneniz çok mutlu etti beni, çok teşekkürler... İnşallah , inşallah sizinde çok istediğiniz şeyler en kısa zamanda hemencik olur :)
Cnm bm ne demk dusunurum tabi ucunda belki bir huzurlu yuva kurmk var inn cnm cumlemizin gonlundekini hayrlisiyla tez zamnda nasip etsin . Bak mesala senn icinde uygunsa yuz yuz konusamasin simdi anliyrum mesajla sr sana biirsey sorsam bnm kafma takildi bugun anahtari iyi ezberle sana vericem derkn ne demk istedin feln ne diyeck kacamk cevap verrse okuldada sor gordugun yerde bn istedigim cevabi alamadim feln die oda sana soru sormaya baslar bu sekilde bnce

Cnm bm ne demk dusunurum tabi ucunda belki bir huzurlu yuva kurmk var inn cnm cumlemizin gonlundekini hayrlisiyla tez zamnda nasip etsin . Bak mesala senn icinde uygunsa yuz yuz konusamasin simdi anliyrum mesajla sr sana biirsey sorsam bnm kafma takildi bugun anahtari iyi ezberle sana vericem derkn ne demk istedin feln ne diyeck kacamk cevap verrse okuldada sor gordugun yerde bn istedigim cevabi alamadim feln die oda sana soru sormaya baslar bu sekilde bnce
Aslında az çok tahmin ediyorum hani şu kardeşim dediği bir kız birde oğlan yüksek lisans öğrencisinde de anahtarı var heralde onu ima etmek istedi :)

Biraz önce konuştuk ve o bana yine kardeşim dedi.. Ben bu belirsizliğe böyle devam edemeyeceğim, bir gün kardeşim, bir gün güzelim... Ne abi gözüyle görebiliyorum nede öteki, kaldım böyle arada, daha yolun başındayım ve şimdi bu durumu unutmaya çalışırsam daha az üzüleceğim... O ne yaparsa yapsın amacı ne olursa olsun artık ben okulumu bitirmeye odaklıyorum kendimi hemde en kısa sürede... Okuyan, yorum yapan, düşüncelerini benimle paylaşan herkese çok ama çok teşekkür ederim.. Mutlu kalın...

Biraz önce konuştuk ve o bana yine kardeşim dedi.. Ben bu belirsizliğe böyle devam edemeyeceğim, bir gün kardeşim, bir gün güzelim... Ne abi gözüyle görebiliyorum nede öteki, kaldım böyle arada, daha yolun başındayım ve şimdi bu durumu unutmaya çalışırsam daha az üzüleceğim... O ne yaparsa yapsın amacı ne olursa olsun artık ben okulumu bitirmeye odaklıyorum kendimi hemde en kısa sürede... Okuyan, yorum yapan, düşüncelerini benimle paylaşan herkese çok ama çok teşekkür ederim.. Mutlu kalın...
Cnm bnm ya cok uzuldum ya nasip diyelim tabiki egitimin dsha onemli eeet birak belki uzak kaldigini anlayinca pesinden gelir belki sende mutlu ol cnm kib.

Geri