Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

Cnm bnm oncelikle annen adina gecmis olsun umarim ciddi degildr .bncede abimsinde artik yani bu sekilde abinim abinim diyerek senden mi bekliyr ilk adimi anlayamadim ama su bir gercek seni seviyr yani cekiniyr yada cekinmiyr sen ysz cnm biz dinleriz sorgusuz sualsiz yani asli hocayi tercih et neden biliyrmusun eger sen ilk adim atip acilmazsan onunla calisarak kendini dipsiz bir kuyuya atarsin cunki surekli yan ya ya psko. Bozulur iyice abimi sevgilimi biz byn.larn pskol.buna musahit cunku

Cnm bnm oncelikle annen adina gecmis olsun umarim ciddi degildr .bncede abimsinde artik yani bu sekilde abinim abinim diyerek senden mi bekliyr ilk adimi anlayamadim ama su bir gercek seni seviyr yani cekiniyr yada cekinmiyr sen ysz cnm biz dinleriz sorgusuz sualsiz yani asli hocayi tercih et neden biliyrmusun eger sen ilk adim atip acilmazsan onunla calisarak kendini dipsiz bir kuyuya atarsin cunki surekli yan ya ya psko. Bozulur iyice abimi sevgilimi biz byn.larn pskol.buna musahit cunku
Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim, evet artık bu durum beni sıktı, ilk görüştüğümüz zaman ben bu kişiye abi diyorum, gerçekten çok sıkıldım bir öyle bir böyle durumundan, ilk adımı benden beklerse daha çoooook bekler... Tamam çekiniyor kabul ama artık sabır taşı olsam çatlarım bu kdar abi abi abi denmez yani... İyide aslı hocayı tercih edersem ben çok mutsuz olurum yok yapamam onun çalışmalarını zaten artık daha fazla yanyanayız bu iş bir şekilde sonucaa varacak, Ben abi der yoluma bakarım ama bakalım benim bu kadar abi demem onun hoşuna gidecek mi?

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim, evet artık bu durum beni sıktı, ilk görüştüğümüz zaman ben bu kişiye abi diyorum, gerçekten çok sıkıldım bir öyle bir böyle durumundan, ilk adımı benden beklerse daha çoooook bekler... Tamam çekiniyor kabul ama artık sabır taşı olsam çatlarım bu kdar abi abi abi denmez yani... İyide aslı hocayı tercih edersem ben çok mutsuz olurum yok yapamam onun çalışmalarını zaten artık daha fazla yanyanayız bu iş bir şekilde sonucaa varacak, Ben abi der yoluma bakarım ama bakalım benim bu kadar abi demem onun hoşuna gidecek mi?
Rica ederim cnm bnm rabbim sifa vrsin annecigine bncdde abi de baklim yuzunun ifadesi ne olacak. Calisma konusu tabi yine senin bilegin birsey bn nacizana fikrimi dile getrdjn hakkinda hayrlisi olsjn kuzum bnm

Selam, son gelismeler, dun aksamdan beri ona abi demeye basladim. Tabi okulda hocam diyorum. Bugun 12 den aksam 5 e kadar onun yanindaydim o bir ara derse gitti ben odasinda kaldim. Anahtari yine bana verdi sinifin kapisini acmami istedi, ders bitiminde arkadasi aradi anahtari ona benim getirmemi istedi. Ben yukari cikacakken onu beklememi istedi, beraber ciktik. Birseyi farkettim sanki cuma gunu benle o konusmayi yapan adam yoktu karsimda, odaya girdikten sonra hosgeldin diye bir saeki varmis ezginin gunlugunun onu acti, baska sarkilarda acti hepsi ask sarkisiydi, sana hic sarki yazan oldu mu dedi, ogrendim onada yazan olmamis okulda canimi sikan arkadas vardiya cocugu pisman etti bana yanlis yaptigina laflariyla dovdu bana bugun cok keyiflisin bu halin cok hosuma gidiyor dedi. Bu arada benim facesime surekli bakiyormus laf araainda bunu ogrendim. Yanimiza erkek arkadaslar gelince abim dedi bana onlarin yaninda, keyifliydi ya, mutluydum ben bugun, bugun bana yine iyi hissettirdi, bi ara icimden ona oyle bir sarilmak geldi ki, ozel bir sebepten degil boyle anlatamam ya :)

Selam, o benim zevklerimi, giyim tarzımı, neleri sevdiğimi, bunların hepsini biliyormuş, bana dikkat ediyormuş, bugün arkadaşıma anlattı bunları, yaa gerçekten inanamadım, farklı farklı bilekliler takıyor, giysilerinde uyum olsun istiyor ve hep uyumlu giyiniyor, ne giydiğine dikkat ediyor, süslüde felan dedi :) yaa hem çok şaşırdım hem çok mutlu oldum, sonuçta bir erkek durduk yere bir kızın giyimine bu kadar dikkat etmez :D

Geri