Şüpheli ilişki sonrası ella kullandım adetim gecikti

M

MirayAda

Forum Okuru
Şüpheli ilişki sonrası ella kullandım adetim gecikti
Merhaba arkadaşlar,(adetimden 1 hafta önce)5 ay önce ağustosta sürtünmeli bir ilişki sonrası zevk suyundan şüphe duyduğum için ella içtim ve 5 gün sonra adet gördüm.3 ay düzenli adet gördüm. 4. adetim 10 gün gecikmeli tarlusal ile adet gördüm doktor kontrolünde ultrasonla bakıp gebelik görünmüyor dedi ve adet oldum. Adet bittikten sonra tekrar kist var gebelik görünmüyor dedi. Tam 5. ay dolduğunda 6. Kez kan testi yaptırdım üç farklı hastanede 0,09(10 gün sonra)-0,100(22 gün sonra)-0,100(35 gün sonra)-0,100(52 gün sonra)-1,20(90 gün sonra) ve en sonuncusunu da 121 gün sonra 0.100(0,019 ve 1,20 olanları farklı hastanede yaptırdım.) negatif çıktı. Ve 135 gün sonra 4. Kez tekrar ultrasonla bakıldı, gebelik görünmüyor kist var dedi.5. Adetime 2-3 gün var. Ama karnımda şişlik hareket ve sıcaklık hissediyorum neyden kaynaklı olabilir, bu durumda hala gebelikle ilgili olabilir mi?

Sevgili @MirayAda

Hamileliğin olmayacağı ortada doktorla da görüşmüşsün bu konuyu çok fazla şekilde bizlere ilettin ve bizler her defasında sana hamileliğinin olmadığını ifade ettik. Belli çok stres yapmışsın ve hamilemiyim diye düşünerek psikolojini de iyice yıpratmışsın. Hayır tatlım hamileliğin yok hamile değilsin.

Sevgili @MirayAda

Hamileliğin olmayacağı ortada doktorla da görüşmüşsün bu konuyu çok fazla şekilde bizlere ilettin ve bizler her defasında sana hamileliğinin olmadığını ifade ettik. Belli çok stres yapmışsın ve hamilemiyim diye düşünerek psikolojini de iyice yıpratmışsın. Hayır tatlım hamileliğin yok hamile değilsin.
Evet abla görünürdü herhalde diyorum, sonra karnımda ağrı hareket şişlik hissediyorum. Çok saçma ama doktora gittiğimde de bunları hissediyordum ama yok dedi doktor sadece kist var dedi 3 doktorda, onlardan daha iyi bilemem diyorum. Sürekli sabah akşam aklımda o yüzden mi bilmiyorum

Sabah akşam aklında ve sürekli hamilemiyim diye ortalarda geziyorsun beynine işlemiş hatta yapışmış diyebiliriz. Yahu gaz olsa yine hareket olur ses gelir yapma allaşkına doktor da bakmış hamile değilsin nedir bu takıntı anlamıyorum. Burada binlerce kadın tam ilişki yaşıyor yıllardır hamile kalamıyorlar sen mi hamilesin yani :D:D

Sabah akşam aklında ve sürekli hamilemiyim diye ortalarda geziyorsun beynine işlemiş hatta yapışmış diyebiliriz. Yahu gaz olsa yine hareket olur ses gelir yapma allaşkına doktor da bakmış hamile değilsin nedir bu takıntı anlamıyorum. Burada binlerce kadın tam ilişki yaşıyor yıllardır hamile kalamıyorlar sen mi hamilesin yani :D:D
Sorma valla abla pişmanlık çok kötü böyle hep korkuyla geçiyor. 5. Adetime bir iki gün var 2 hafta sonra 6. Ay geçmiş olacak hala aklımda çok kötü bir şey bu ya kendimi dinleye dinleye bu hale geldim. Hayır bir de 3 farklı hastanede ayrı zamanlarda yaptırdım kan testini yanılma olur diye, 3 farklı doktora gittim durumu anlattım birine ikinci kez gittim gelme artık daha ne kadar oldu dedi, gebelik yok dedi. İşte kafamdan atamadığım için her şeyi yaşıyorum

İnanılır gibi değil ya 6. adetini olacak hamilemiyim diyor hey kurban olduğum allaaaaah bu kızcezimize yeni yılda akıl fikir ver yarabbim :A

İnanılır gibi değil ya 6. adetini olacak hamilemiyim diyor hey kurban olduğum allaaaaah bu kızcezimize yeni yılda akıl fikir ver yarabbim :A
5. Adetim ablaaa, evet valla Allah bana akıl fikir biraz da huzur versin. Kafamın boş olduğu günleri özledim ya bir dakika kafam boş kalmıyor. Sabah yataktan kalktığım gibi aklımda bir de çalışıyorum iyi bir şirkette güzel bir pozisyonda çalışıyorum ama şu 5 aydır işimden de o kadar uzaklaştım ki bütün hayatımı etkiliyor. Hep karnımda aklım sürekli hareket hissediyorum şişkinlik saçma sapan.

benim de adetim perşembe olması gerekiyor ama göğüslerimde olan o şişkinlik falan yok her zaman olmak zorunda mı of

Geri