Şüpheli ilişki sonrası hamilelik belirtileri

Görürsün hayatım beta hcg sonucuna göre kesin hamile değilsin zaten mrk etme.

Ya iyi günler çok önemli bir şey sorucam ben sürtünmeyle bir ilişki yaşadım boşalma karnıma oldu boşalmadan 1-2 dk sonra temizlenmeden vajinanın içine sürtündü erkek arkadaşım tam olarak bir ilişki yaşanamaz bakireyim çünkü fakat böyle hamile kalınabiliyormuş ilk adetim 6 gün gecikti ve 4 gün sürdü bir sonraki ay 20 gün gecikti ama 1 hafta süren kanamam oldu çok korktum ilişkiden iki ay sonra HCG sonucum 1.24çıktı daha önceden 0.100 den küçük bir değer çıkıyordu neden 1.24 gibi bir değer çıktı akşamüsu kaset test yaptım 5 saat beklemiş idrarla 20 dk bekledim negatif çıktı ilişki üzerinden 4 ay geçti doktora gittim ve kız olduğumu söyledim kist olmasından şüpheleniyorum dedim gebelikten şüpheleniyorum diyemedim karın bölgesinden ultrasonla baktı test felan yaptırmadı bir şey gözükmüyor gaz var büyük ihtimalle dedi adet söktürücü verdi gaz sıkışması içinde bitki çayı iç masaj yap dedi gönderdi bir şey olsa görür müydü çok korkuyorum ne olur yardım edin @SadmiN @LaViNYaM @Likapam
Adetlerin sıkıntı ve stres yüzünden aksamış olabilir canım keza kan testi kesin sonuçtur bi dahakine daha dikkatli ol dicem ama sen yinede böyle bi şey yapma

@SadmiN @Likapam kesin mi ablalarim ya iki gün erken regl oldum şimdide iyice stres yapmaya başladım doktora gebelikten şüpheleniyorum diyemediğim için günüm ,20 gün gecikti dedim yumurtalıklarıma bakmıştır demi idrar sıkışık gidilmeliymiş benim haberim yok böyle bir şeyden 4 aylık bir gebelik olsa görür muydu her halükarda ?

Hamile değilsin kesin olsa doktor söylerdi sana. Böyle saçma şeyleri nasıl kafanız alıyor nasıl hamilemiyim diye soruyorsunuz gerçekten inanılır gibi değil.

@SadmiN abla son adetlerim farklı geliyor o yüzden korktum normalde 4 gün gecikirdi en fazla ama şimdi son 4 adetim şöyle geldi birincisi 6 gün gecikti ikincisi 14 gün gecikti üçüncü 2 gün gecikti sonuncusu 2 gün erken geldi adet değilde başka bir kanamaysa diye korkuyorum doktora 20 gün gecikti deyince yumurtalıklarıma bakmıştır demi abla stresten kasıklarıma mı baktı karnıma mı baktı hatırlamıyorum ultrasona girerken idrara sıkışık girin gözükmez diyorlar böyle bir şeyden haberim yoktu benim gebelik olsa görürdü demi kesin 4 ay geçti

@Likapam yok abla asla bir daha böyle bir şeye yanaşamam zaten o kadar korkuyorum ki aklımdan düşüncesi bile geçmiyor artık

@SadmiN @Likapam kesin mi ablalarim ya iki gün erken regl oldum şimdide iyice stres yapmaya başladım doktora gebelikten şüpheleniyorum diyemediğim için günüm ,20 gün gecikti dedim yumurtalıklarıma bakmıştır demi idrar sıkışık gidilmeliymiş benim haberim yok böyle bir şeyden 4 aylık bir gebelik olsa görür muydu her halükarda ?
Kesin canım adet döngüsü erken yada geç olabilir gebelikle alakası yok kaldıkı 4 aylık bi gebelikten bahsediyorsun doktorun görmemesi imkansız

Geri