Şüpheli ilişki sonrası hamilelik belirtileri

Allah razı olsun canım benim o kan alan hemşire 0.li rakamlar net negatif oluyor dedi ama 1.20 2 3 çıkarsa gbir hafta sonra tekrar gelin diyoruz dedi ama doktor niye öyle dedi internette de heryer de de aynı bu hemşirenin dediği gibi yazıyor
Kuzum hastanenin referans değeriyle alakalı bak benim 5 kere yaptırdığım hep 0.100 ama medicalpark negatif referans değeri 1.20 yani o hastaneyle alakalı oluyor. Bence bunu esas alman gerekiyor ama adetin gecikirse bir test daha yaptırırsın hangi hastanede yaptırdın

Kızlar kanda 12 gün sonra belli olabiliyormuş ama emin olmak için adetin geçmesini beklemeniz lazım selin sen hamile falan değilsin rahat ol artık miray sende sakın ol tahlil sonucunu ilişkiden kaç gün sonra yaptırdın ki dr öyle dedi

Kızlar kanda 12 gün sonra belli olabiliyormuş ama emin olmak için adetin geçmesini beklemeniz lazım selin sen hamile falan değilsin rahat ol artık miray sende sakın ol tahlil sonucunu ilişkiden kaç gün sonra yaptırdın ki dr öyle dedi
Ablam iliskiden tam 15 gün sonra yaptırdım adetiem de 6 gün vardı dün yaptırırken anlattım altım iç camasirim zibinim esofmanim giyinikti elime sperm sıvısı geldi gittim sıvı sabunla yikadim aradan bı 15 dakika sonra idrarımı yaptim sadece peçete ile kuruladim dedim doktor da bu durumda zaten bir şey olmaz ki dedi için rahatlasın beta isteyelim dedi ben en başında bu şekil anlatmamistim o zaman kesin sonuç vermeyebilir dedi ultrasonla bakarken anlattım olayı tam olarak

Başka bir doktora sordum oda ilişkiden 14 gün gectikten sonra kesin sonucu alabilirsin dedi adete de 6 7 gün varken kesin sonuç çıkıyor dedi

Geri