Şüpheli ilişki sonrası hamilelik belirtileri

Valla yoğun değil. Canım bir damla gelmiş pede inşallah dediğin gibi adet kanamasidir
Bugün doktorsitesinde bir kız sormuştu aynı bizim gibi 5 ay önce sürtünmeli bir ilişki yaşamış adet olmuş hep 4 kere kan testi biri 14. Hafta biri de yeni 23. Haftada ultrasonla bakılmış gebelik yok denilmiş. Ama o da karnında hareket ağrı hissediyormuş

Ya iyi günler çok önemli bir şey sorucam ben sürtünmeyle bir ilişki yaşadım boşalma karnıma oldu boşalmadan 1-2 dk sonra temizlenmeden vajinanın içine sürtündü erkek arkadaşım tam olarak bir ilişki yaşanamaz bakireyim çünkü fakat böyle hamile kalınabiliyormuş ilk adetim 6 gün gecikti ve 4 gün sürdü bir sonraki ay 20 gün gecikti ama 1 hafta süren kanamam oldu çok korktum ilişkiden iki ay sonra HCG sonucum 1.24çıktı daha önceden 0.100 den küçük bir değer çıkıyordu neden 1.24 gibi bir değer çıktı akşamüsu kaset test yaptım 5 saat beklemiş idrarla 20 dk bekledim negatif çıktı ilişki üzerinden 4 ay geçti doktora gittim ve kız olduğumu söyledim kist olmasından şüpheleniyorum dedim gebelikten şüpheleniyorum diyemedim karın bölgesinden ultrasonla baktı test felan yaptırmadı bir şey gözükmüyor gaz var büyük ihtimalle dedi adet söktürücü verdi gaz sıkışması içinde bitki çayı iç masaj yap dedi gönderdi bir şey olsa görür müydü çok korkuyorum ne olur yardım edin @SadmiN @LaViNYaM @Likapam

Geri