Şüpheli pozitif gebelik yaşayanlar

Belirsiz 07

Yeni Üye
Üye
Şüpheli pozitif gebelik yaşayanlar
Merhaba. Ben adetime 4 gün kala idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Ardından kan testi verdim hcg 13.78 çıktı. Doktor şüpheli gebelik düşük bile olabilir dedi. Bir hafta sonra gel değerler yükselmez ise kadın Doğuma git dedi. Bugün adetime bir gün var tekrar idrar testi yaptım ikinci çizgi daha belirgin çıktı. Sizce hamile miyim yoksa yalancı gebelik falan mı? Acil cevap verin lütfen

Ekli dosyalar

• 2F0286B0-13F1-4A5E-9379-DEC51A8D0454.jpeg
    2F0286B0-13F1-4A5E-9379-DEC51A8D0454.jpeg
    440,4 KB · Görüntüleme: 2.508
Merhaba. Ben adetime 4 gün kala idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Ardından kan testi verdim hcg 13.78 çıktı. Doktor şüpheli gebelik düşük bile olabilir dedi. Bir hafta sonra gel değerler yükselmez ise kadın Doğuma git dedi. Bugün adetime bir gün var tekrar idrar testi yaptım ikinci çizgi daha belirgin çıktı. Sizce hamile miyim yoksa yalancı gebelik falan mı? Acil cevap verin lütfen
Bir Cevap verin kimse yok mu?

Selamlar hafta sonu münasebeti ile biraz geç görebiliyoruz. Öncelikle dış gebelik ya da gebelik ama bi gebelik var ortada hayırlı olsun demek istiyorum. Bu işler bu kadar basit değil, Dış gebeliğin olması, gebeliğe oranla daha düşük yüzdede. Onun için müsterih olun ve hamileyim diyerek lütfen iyi düşünün. İlk bulgular hamilelikten yana. Umarım dış gebelik değildir. Pazartesi günü gidip bir kez daha test yapıp buraya bhcg değeri sonuçlarını atarsanız daha net konuşabiliriz.

Geri