Sürekli esneyen kadın yorgunluk hali uyku hali neden oluyor ?

S

sblgkce

Forum Okuru
Sürekli esneyen kadın yorgunluk hali uyku hali neden oluyor ?
SÜREKLİ ESNEYEN KADIN

Kızlar selamlar ben sürekli esneyen bir kadınız bu esnemenin yanı sıra bende aşırı şekilde yorgunluk hali olmaya başladı son iki aydır. Sürekli esnemem ihtiyacı duyuyorum ve esniyorum. Bunun yanı sıra bu esneme zamanlarında derin nefes alma isteği de duyuyorum. Bununlada kalmıyor sürekli uyku hali oluyor bende Acaba Bu durum nazar olduğu anlamına mı geliyor bunun sebebi nedir kızlar aranızda sürekli esneyen kimseler var mı nasıl çözdünüz. Bildiğiniz dua ya da bir hastalığın işaretçisi ve habercisi ile yapmam gerekenleri yazabilir misiniz tşk.

esneme isteği ihtiyacı hali uykusuzluk nazar mı.jpg

Çağın hastalığı ya bu sizin yaşadığınız hemen hemen çevremde herkes enerjisinin düştüğünden akşamları iyi uyuyamadığından ve yorgun olduğundan bahsedip duruyor. Şehirsel hayat sürüyoruz normal gibi geliyor bana özellikle büyük şehirlerde yaşayan kadınlarda bu hat safhada çıkıyor ortaya. Acaba siz psikolojik olarak kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

Herhangi bir ilaç kullanıyor musunuz ? Sürekli aldığınız bir ilaç var mı ? bunlara cevabınız hayır ise bu durumun geçici olduğunu ve protein ağırlıklı beslenmenizi, uyu uyumanızı öneriyorum. Ha bu aralar yaşadım diyor iseniz mevsimsel geçişlerde malesef oluyor bu durum. Ama geçici olduğunu düşünüyorum. Hiç enerjinizi yükselten birşey var mı ? Çikolata vs vs Ya da şu ülker grubunun proteinli içecekleri var özellikle kahveli olanı iki gün sabah akşam deneyin istiyorum bakın bakalım var mı değişiklik durumunuzda. Sevgiler.

Bu durumun birden fazla nedeni olabilir. Özellikle bulunduğumuz sonbahar aylarınde sizin yaşadığınız durumu yaşayan birçok kişi var. Vitamin eksiklikleri farklı rahatsızlık durumları da bunlara neden olabilir. Bu arada evlimisiniz bilmiyorum evli olduğunuzu düşünerekten bu yorumu yapıyorum acaba hamile olabilirmisiniz diye düşündüm çünkü bende sizin durumunuz gibi bir durum yaşarken hiç aklıma hamile olabileceğim gelmemişti ama doktora gidince yapılan tahlil sonuçları sonucu hamile olduğumu öğrendim bu arada adetim çok düzensiz olduğu için günlerimi çok aklımda tutamıyordum o yüzden hamile olduğum aklıma gelmemişti.

Vitamin tahlillerinizi de mutlaka yaptırın eğer nazardan şüphe ediyorsanız da nazar ayetleri var bunun yanında nas ve felak surelerini de okumak faydalı olacaktır.

Çağın hastalığı ya bu sizin yaşadığınız hemen hemen çevremde herkes enerjisinin düştüğünden akşamları iyi uyuyamadığından ve yorgun olduğundan bahsedip duruyor. Şehirsel hayat sürüyoruz normal gibi geliyor bana özellikle büyük şehirlerde yaşayan kadınlarda bu hat safhada çıkıyor ortaya. Acaba siz psikolojik olarak kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

Herhangi bir ilaç kullanıyor musunuz ? Sürekli aldığınız bir ilaç var mı ? bunlara cevabınız hayır ise bu durumun geçici olduğunu ve protein ağırlıklı beslenmenizi, uyu uyumanızı öneriyorum. Ha bu aralar yaşadım diyor iseniz mevsimsel geçişlerde malesef oluyor bu durum. Ama geçici olduğunu düşünüyorum. Hiç enerjinizi yükselten birşey var mı ? Çikolata vs vs Ya da şu ülker grubunun proteinli içecekleri var özellikle kahveli olanı iki gün sabah akşam deneyin istiyorum bakın bakalım var mı değişiklik durumunuzda. Sevgiler.
İçeceklerin ısimleri neler

Geri