Sürtümme yolu ile ilişkide gebelik hamile kalınır mı ablalarım nolur yardım

llavinya__

Yeni Üye
Üye
Sürtümme yolu ile ilişkide gebelik hamile kalınır mı ablalarım nolur yardım
Ablalarım hepiniz görmüş geçirmiç evli bilgili kişilersiniz lütfen bana yardım edin çok büyük bir hata yaptım pişmanım ama çok korkuyorum en son 10 ekim 35 gün sonra 13 kasımda olmuştum sevgilimle 5 aralıkta sürtünme yolu ilr ilişki yaşadık boşalma olmadı zevk suyundan korktum 23 saat sınra ella aldım ilişkiden 9 gün sonra test yaptım negatif çıktı o gün regl oldum tam diğer aydan 34. Gün oldum ama az oldum diğerlerine göre korktum adetimin 3. Günü yine test yaptım negatif çıktı ilişkiden 17. Gün bir daha test yaptım yinr negatif ti şimdi adrtime 6 gün kaldı çok korkuyorum gebe olma ihtimalim var mıdır yardım edin

Sevgili llavinya, Öncelikle selamlar. Bu tür şeyleri yaşarken son derece dikkat etmen gerektiğini acı bir tecrübe ile anlamışsın. Şimdi 23 saat sonra ella hapı aldığına göre hamile kalma ihtimalin hiç bir şekilde yok. Stres yaparsan adetinde gecikmeler yaşayabilirsin. Hamile değilsin rahat olabilirsin. Zevk suyu ile hamile tabiki kalınabilir ama sen ella hapı almışsın. Kesinlikle sıkıntı yapma hamile değilsin tatlım. Aramıza hoş geldin.

Sevgili llavinya, Öncelikle selamlar. Bu tür şeyleri yaşarken son derece dikkat etmen gerektiğini acı bir tecrübe ile anlamışsın. Şimdi 23 saat sonra ella hapı aldığına göre hamile kalma ihtimalin hiç bir şekilde yok. Stres yaparsan adetinde gecikmeler yaşayabilirsin. Hamile değilsin rahat olabilirsin. Zevk suyu ile hamile tabiki kalınabilir ama sen ella hapı almışsın. Kesinlikle sıkıntı yapma hamile değilsin tatlım. Aramıza hoş geldin.
Ablacım çok teşekkür ederim yurtta kalıyorum geldim geleli kilo almıltım ama sanki bu aralar göbeğim şişti ve herkrs söylüyo sanki arada karnımda baloncuk patlaması gibi ses geliyor akıntım var bu aralar bunlar normal şeyler değil mi

Sevgili Lavinya, hamile kalma ihtimalin yok, Yemek yemişsin kilo almışsın ya da karnının şişeceği gıdalar tüketmişsindir. Ama hamilelik kesinlikle yok böyle hamilelik olamaz zaten. Takıntıyı bırak rahatla relax ol tamam mı ?

Ablalarım hepiniz görmüş geçirmiç evli bilgili kişilersiniz lütfen bana yardım edin çok büyük bir hata yaptım pişmanım ama çok korkuyorum en son 10 ekim 35 gün sonra 13 kasımda olmuştum sevgilimle 5 aralıkta sürtünme yolu ilr ilişki yaşadık boşalma olmadı zevk suyundan korktum 23 saat sınra ella aldım ilişkiden 9 gün sonra test yaptım negatif çıktı o gün regl oldum tam diğer aydan 34. Gün oldum ama az oldum diğerlerine göre korktum adetimin 3. Günü yine test yaptım negatif çıktı ilişkiden 17. Gün bir daha test yaptım yinr negatif ti şimdi adrtime 6 gün kaldı çok korkuyorum gebe olma ihtimalim var mıdır yardım edin

Merhaba , sorunuza genel anlamda yanıt verelim sonra durumunuzu değerlendirelim. Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Cinsel yönden aktif olanlar gebelik düşünmüyorsa uygun bir korunma yöntemi tercih etmeli. Şüpheli ilişki sonrası mensiniz gecikmeli olsada gerçekleşmiş, testleriniz negatif bu durum da gebeliğin söz konusu olmayacağını belirtelim.Bir alt yorum da karın şişliğinden bahsetmişsiniz bu durumda sindirimle alakalı bir problemden kaynaklanabilir.Vajinal akıntının olması da normaldir. Her septom gebelik kaynaklı değildir.

Sevgili Lavinya, hamile kalma ihtimalin yok, Yemek yemişsin kilo almışsın ya da karnının şişeceği gıdalar tüketmişsindir. Ama hamilelik kesinlikle yok böyle hamilelik olamaz zaten. Takıntıyı bırak rahatla relax ol tamam mı ?
Bugün reglimi oldum ilişkinin üstüne 2. Ama neredetse hiç gelmedi leke gibi oldu ağrısı var biraz ella hap yüzünden mi

Adet kanamasının miktarı zaman zaman azalabilir. Bir çok koşul buna neden olabilir. Kullandığınız ilaçlar stres, hormonal değişimler rahim kaynaklı sorunlar vs. Durumunuz hakkında bilgi edinmek için doktora görünüp muayene olun. Yapılacak tetkitler ve muayene ile durumunuz netlik kazanır

Geri