Sürtünerek ilişki sonrası iki defa adet gördüm

• Konbuyu başlatan birsenkelkit.
  • Başlangıç tarihi
B

birsenkelkit.

Forum Okuru
Sürtünerek ilişki sonrası iki defa adet gördüm
Sürtünerek bir ilişki yaşadım. Üzerimizde bir şey yoktu diyebilirim vajinaya direk baskı falan olmadı yüzeyseldi afedersiniz. İçeriye veya üzerine boşalma olmadı. Bu günden on gün sonra 3 gün gecikmeli adet oldum bir hafta sürdü ve yoğundu pedler doldurdum diyebilirim. Bir sonraki yani ikinci adetim de 28 gün sonra oldu yine bir hafta sürdü sancılı ve yoğundu beni yataklara yatırttı ilk iki gün diyebilirim. Bu iki adet arasında iki defa kustum biri çok büyük ihtimalle üşütme ondan emin gibiyim. Ama yine de aklımı kurcalıyor. Böyle bir ilişki düşünün ve arkasından bahsettiğim gibi görülen iki regl. Hamilelikten bahsedebilir miyiz? Reglin yoğunluğuna, süresine ve pedler doldurmasına baktığımızda yerleşme kanaması vs diyemeyiz değil mi? Bilimsel olarak olmayacağını biliyorum ama buradaki forumda bile aksini iddia eden insan sayısı yine de mevcut. Ne diyebilirsiniz Teşekkür ederim şimdiden.

Sürtünerek bir ilişki yaşadım. Üzerimizde bir şey yoktu diyebilirim vajinaya direk baskı falan olmadı yüzeyseldi afedersiniz. İçeriye veya üzerine boşalma olmadı. Bu günden on gün sonra 3 gün gecikmeli adet oldum bir hafta sürdü ve yoğundu pedler doldurdum diyebilirim. Bir sonraki yani ikinci adetim de 28 gün sonra oldu yine bir hafta sürdü sancılı ve yoğundu beni yataklara yatırttı ilk iki gün diyebilirim. Bu iki adet arasında iki defa kustum biri çok büyük ihtimalle üşütme ondan emin gibiyim. Ama yine de aklımı kurcalıyor. Böyle bir ilişki düşünün ve arkasından bahsettiğim gibi görülen iki regl. Hamilelikten bahsedebilir miyiz? Reglin yoğunluğuna, süresine ve pedler doldurmasına baktığımızda yerleşme kanaması vs diyemeyiz değil mi? Bilimsel olarak olmayacağını biliyorum ama buradaki forumda bile aksini iddia eden insan sayısı yine de mevcut. Ne diyebilirsiniz Teşekkür ederim şimdiden.
Canim rahat ol hiç test yaptinmi negatif çıkıcam canını sıkma bak stres falan yaparsan öyle türlü türlü hastalık cikarki yapmaa demesi kolay yaşanası zor bende biliyorum yapma hamile değilsin yüzde yuzz

Çok teşekkür ederim canım benim. Test yapmadım maalesef. İki defa hasta oldum az buçuk bilgisi olan dahi artık bu korkudan vazgeçmeliydi ama gel gör ki söz konusu kendi olunca insan kafasında neler kuruyor. İkinci olunca baya bir rahatlamış hayatıma dönmüştüm ama geçen kustum işte dediğim gibi. Büyük ihtimalle üşüttüm ince kıyafetle dışarıda oturdum uzun bir süre onun sabahı oldu zaten kusma. İnternetten doktorlara ve böyle forumlarda tecrübeli arkadaşlara sormak istedim ben de bilgi alabilmek için. Sen de mi aynı şeyleri yaşadın senin sürecin nasıldı nasıl rahatladın adetlerini görünce mi? Kimseyle konuşamıyorum halbuki biriyle konuşabilsem iyi hissedeceğim gibi geliyor.

teşekkür ederim gördüklerim adetti yerleşme olabileceğini düşünmüyorum o yüzden içimi rahatlatmak istiyorum üstelik 2 defa oldum daha fazla araştırma yapmak istemiyorum araştırdıkça kafam karışıyor olduğum bildiğim adetimden şüphe eder oldum neredeyse

teşekkür ederim gördüklerim adetti yerleşme olabileceğini düşünmüyorum o yüzden içimi rahatlatmak istiyorum üstelik 2 defa oldum daha fazla araştırma yapmak istemiyorum araştırdıkça kafam karışıyor olduğum bildiğim adetimden şüphe eder oldum neredeyse
Aynen öyle ne kadar araştırırsan kafan O kadar karışır kesinlikle hamile değilsin rahat olabilirsin

iyi ki varsınız siz. İnsan böyle korkmuş ve kararsızken sizin gibi insanlara çok ihtiyaç duyuyor. Forumdaki bu yardımsever ortama bayıldım. Herkese tekrar teşekkür ederim. Umarım bu düşünceler kısa sürede dağılacak kafamdan yine de insan 3. adetinin yolunu gözlemekten alamıyor kendini :)

iyi ki varsınız siz. İnsan böyle korkmuş ve kararsızken sizin gibi insanlara çok ihtiyaç duyuyor. Forumdaki bu yardımsever ortama bayıldım. Herkese tekrar teşekkür ederim. Umarım bu düşünceler kısa sürede dağılacak kafamdan yine de insan 3. adetinin yolunu gözlemekten alamıyor kendini :)
Şimdi 3 cü adetini beklersin sonra dersin 4 cü adetimi olayım bu böyle devam eder o yüzden şimdiden emin ol hamile değilsin

Abla dediğin doğru ilkinden sonra da aynı şeyi düşünüp ikinciyi beklemiştim. Eve kapandığımız şu günlerde bir şeylerle meşgul olamadığım için kafamı buna takıyorum.Tecrübelerinize güvenip rahatlayacağım. Tekrardan teşekkür ederim. Bana yaptığınız bu yardımın inşallah kat kat karşılığını alırsınız :)

kaç gündür sitede yıllardan beri bu konu hakkında yazılmış tüm başlıkları okudum. Sizin ve diğer adminlerin aylarca ikna çabaları ve sabrınız tadiri hakediyor valla :) 7 8 ay olmasına rağmen soranlar dahi var. bu öyle bir psikoloji işte insanı yiyor. hele de uğraşacak bir işin yoksa.. biz vajinamın üzerine boşalma gibi bir olaya zaten girmedik girmeyiz. üstelik belirtmedim ama bende iç çamaşırı da vardı ama kayıp durmuştur diye onu yok saydım çünkü bir ara hep düzelttiğimi hatırlıyorum. Ah işte yine kendimizi bilecek kadar dikkat ettik derken yüzde bir yaşanan senaryolara takılı kaldım bir de üstüne birkaç defa kusmam hiç mi hiç olmadı çok kötüydü denk gelmesi e tabi ilk adetim de 3 4 gün gecikmeli gelince tuzu biberi oldu. liseden beri öğretilen bir konu adet ve gebelik ilişkisi ama ne olsa belirtiye yordum durdum. ablacım başını ağrıtmak istemem tabii ama üçüncü reglimin gelmeme senaryosu çok korkutuyor hala kafamda felaket senaryoları dönmüyor değil. Yıllarca bir sürü kadınla bu konuları tartıştınız tecrübelendiniz haliyle bu gayet sancılı ve bir hafta süren kanamalar adetti ve oluşan bir gebelik olmadığını gösteriyordu değil mi?

Geri