Sürtünerek ilişki sonrası iki defa adet gördüm

• Konbuyu başlatan birsenkelkit.
  • Başlangıç tarihi
sabahlara kadar araştırdım. Gerek sürtünerek gebe kalanından tut da hamilelikte aylarca adet gibi sancılı ve yoğun kanama geçirene kadar her şeyi okudum ve hiç mi hiç iyi değilim. Hayır kulaktan duyma olsa tamam diyeceğim birebir forumlarda okudum canlı canlı insanlar yaşamış hamileyken bu adet veya adet gibi olan yoğun kanamaları. Hatta doktora gittiklerinde doktorlar bile şaşırmış. Belki genetiktir annem bu adet sancıların evlenince geçecek derdi onda olmadı sanırım gebeyken adet görme durumu ondan böyle demiş olabilir. Anlayacağın kötü bir durumdayım ablam. Bir kadın doğumcuya sordum en kesin sonuç kan testi adetlerin normalse pek imkan vermiyorum ama dedi. Ama neye yarar o kadar fazla birebir yaşayanın mesajlarını okudum ki bitmiş bir haldeyim. Yeni adetim gelse bile benim içim nasıl rahat edecek artık adet görmenin bile bir kesinliği kalmamışken. Oruç tutuyorum ama iftarda ve sahurda yediklerimi toplasan bir avuç etmez eriyip bitiyorum bu korkuyla. Bu ayki adetimi olayım hele vücudumu kontrol edeceğim olmadı bu hatamı ve korkumu anneme açıklayacağım. Onsuz atlatabileceğim bir durum olmaktan çıktı artık benim için.

sabahlara kadar araştırdım. Gerek sürtünerek gebe kalanından tut da hamilelikte aylarca adet gibi sancılı ve yoğun kanama geçirene kadar her şeyi okudum ve hiç mi hiç iyi değilim. Hayır kulaktan duyma olsa tamam diyeceğim birebir forumlarda okudum canlı canlı insanlar yaşamış hamileyken bu adet veya adet gibi olan yoğun kanamaları. Hatta doktora gittiklerinde doktorlar bile şaşırmış. Belki genetiktir annem bu adet sancıların evlenince geçecek derdi onda olmadı sanırım gebeyken adet görme durumu ondan böyle demiş olabilir. Anlayacağın kötü bir durumdayım ablam. Bir kadın doğumcuya sordum en kesin sonuç kan testi adetlerin normalse pek imkan vermiyorum ama dedi. Ama neye yarar o kadar fazla birebir yaşayanın mesajlarını okudum ki bitmiş bir haldeyim. Yeni adetim gelse bile benim içim nasıl rahat edecek artık adet görmenin bile bir kesinliği kalmamışken. Oruç tutuyorum ama iftarda ve sahurda yediklerimi toplasan bir avuç etmez eriyip bitiyorum bu korkuyla. Bu ayki adetimi olayım hele vücudumu kontrol edeceğim olmadı bu hatamı ve korkumu anneme açıklayacağım. Onsuz atlatabileceğim bir durum olmaktan çıktı artık benim için.
Annen anlayışlı birimi anlatırsan nasıl bi tepki verir kan testi yaptırabiliyorsan yaptır canım kesin sonuçtur ben sana okuma demiştim senin bu 8 ay devam eder örnekleri var elimizde

abla emin olmak istiyorum düşünmemeye çalışıyorum ama kötü ihtimal kafamda yankılanıyor vicdan da yapıyorum o da bitiriyor. Annem açıklamasını yapar sonra istediği kadar kızabilir isterse bilemiyorum ama henüz bir şey demedim. Peki abla bir şey sorayım adetlerim aralık(29) ocak(23) şubat(hatırlamıyorum maalesef) mart(17) nisan(13) 25-27 gün arası gidip geliyor adet günlerim gördüğün gibi ama marttaki sanki 3-4 gün gecikmiş gibi geldi bana böyle bir gecikme varsa şayet normal midir arada böyle gecikmesi? ya bazen gecikiyordu ama ne bileyim bu olay olunca gözüme batmaya başladı. Bir de diğer adetimi 9-10 mayıs diye hesapladım ama günler geçmek bilmiyor. Kadın doğumcuda çalışırken denk geldin mi abla bu tarz bir duruma ya aklımda hep kötü ihtimal var. Hani 3. hatta 4. 5. adetimi olurmuşum ama bulantı halsizlik veya diğer belirtiler olurmuş da aylar sonra öğrenirmişim gibi. İnan kararsızlık bilinmemezlik çok kötü çok. Eczaneden bile test almaya çekinirim nasıl hastaneye giderim bilmiyorum ki günlerdir evden çıkmadım abla. Erkek arkadaşıma güveniyorum Allah korusun kötü bir olasılıkta kabul etmeyecek biri değil aileler çözüm yoluna gitmeye çalışır ama kim ister ki bunu kolay kolay. Aklımda hep bunlar işte abla hep

3-4 gün gecikmeler çoook normal.Mesela benim bi dönem her ay 4 gün gecikir. Bir döner 3 gün erken gelmeye başlar.Tamamen senin hormonlarınla alakalı birşey.Asıl olan reglin hiç gelmemesidir çünkü hamileyken böyle olur.Ama lütfen korkma korkacağı hiiiçbir şey yok ortada.Yazdığın şekilde hamile kalman imkansız kere imkansız.Ama illaki inanamıyorum diyorsan eczaneden bir test al çekineceğin bir durum yok.Zaten maskesiz eczanelere girilmiyor.O da tatmin etmezse kadın doğum doktoruna gidip regl dönemim düzensiz yada ağrım var diyerek muayane ol.Ama bunlara hiç gerek yok çünkü hamile değilsin.
Sürtünmeyle hamile kalman mümkün değil gelip vajina üstüne boşalmadığı sürece ki boşalsa bile nerdeyse imkansıza yakın.
Gerçekten kendini boşuna yıpratırsın emin ol şuan evde olduğumuz için kafanı bu kadar buna takıyorsun.
Bak hamile kalma ihtimalini sen hesapla sürtünmeyle hamile kalmak milyonda bir ihtimal,hamile olup regl olmakta aynı ihtimale sahip.Sence bunun senin başına gelmiş olma ihtimali kaç ?
Malesef biz kadınlar yaşadığımız her kanamayı adet kanaması olarak aktarıyoruz konuşurken.Hamileyken görülen kanamalar yumurtlamaya bağlı değil vajinal kanamalar olur yada plasentada bir problem vardır ona bağlı olur.Emin ol bu aradaki farkı yakalardın başına böyle birşey gelseydi.

Deniz1996, çok teşekkür ederim. Evet dediklerinde haklısın kafam hep bu konuda bu aralar. Minik ihtimallerle meşgul ediyorum kendimi. Annem ile görüştüm durumu,hatamı anlattım olabildiğince anlayış gösterdi diyebilirim. O da aksi bir durumda adetimin gelmeyeceğini söyledi içim bir nebze rahatladı onun desteğini yanımda hissedince. Bir anda eskisi gibi olamam belki ama dün ile bugün arasında büyük bir gelişme yaşadığımı söyleyebilirim çok şükür. İşi biraz duygusala bağladım çevremdekileri üzeceğimi düşünüp bitirdim kendimi o yüzden çok etkilendim. Zaman her şeyin ilacı günler iyi gelecektir eminim ki olmadı psikolojik yardım olmaya bile razıyım. Mayıs adetim de yaklaşıyor zaten çok kızacaksınız belki ama onun da gelmesiyle yine büyük bir ilerleme yaşayabileceğimi düşünüyorum. Tekrardan teşekkür ederim hepinize.

abla emin olmak istiyorum düşünmemeye çalışıyorum ama kötü ihtimal kafamda yankılanıyor vicdan da yapıyorum o da bitiriyor. Annem açıklamasını yapar sonra istediği kadar kızabilir isterse bilemiyorum ama henüz bir şey demedim. Peki abla bir şey sorayım adetlerim aralık(29) ocak(23) şubat(hatırlamıyorum maalesef) mart(17) nisan(13) 25-27 gün arası gidip geliyor adet günlerim gördüğün gibi ama marttaki sanki 3-4 gün gecikmiş gibi geldi bana böyle bir gecikme varsa şayet normal midir arada böyle gecikmesi? ya bazen gecikiyordu ama ne bileyim bu olay olunca gözüme batmaya başladı. Bir de diğer adetimi 9-10 mayıs diye hesapladım ama günler geçmek bilmiyor. Kadın doğumcuda çalışırken denk geldin mi abla bu tarz bir duruma ya aklımda hep kötü ihtimal var. Hani 3. hatta 4. 5. adetimi olurmuşum ama bulantı halsizlik veya diğer belirtiler olurmuş da aylar sonra öğrenirmişim gibi. İnan kararsızlık bilinmemezlik çok kötü çok. Eczaneden bile test almaya çekinirim nasıl hastaneye giderim bilmiyorum ki günlerdir evden çıkmadım abla. Erkek arkadaşıma güveniyorum Allah korusun kötü bir olasılıkta kabul etmeyecek biri değil aileler çözüm yoluna gitmeye çalışır ama kim ister ki bunu kolay kolay. Aklımda hep bunlar işte abla hep
Kaç defa adet olmuşsun hala ikna olmuyorsun canım bu mümkün değil kendini başka şeylere ver kitap oku yemek yap ama düşünme artık

geçecek abla geçecek hemen olmayacak ama her gün biraz daha iyi olacağım adım adım inşallah. Bunlar bir bitsin hayırlısı ile inşallah kimsenin bunları yaşamaması için elimden geleni yapacağım en azından çıkardığım ders başkalarının hayatlarını kurtarıp hatadan döndürür belki. Hiç de gelmeyebilirdi adetim okuyorum bazı soruları ilişki üzerine 2 aydır olmayanlar var benden daha rahatlar çok kızdım kendime aslında. Bırak üçüncüyü insanlar ilki gelse de rahatlasak diye dört gözle bekliyorlar. Bense hala 3. 4. peşindeyim. Yine de sakin olup bekleyeceğim mayıs adetimi zamanında gelsin bitsin güzelce. Konuşmak iyi geliyor başınızı ağrıtıyorsam kusura bakmayın lütfen

adet migreni var bende yine bugün başım ağrıdı gün boyu ve mideme vuruyor bulandırıyor diğer adetlerimden biliyorum çoğu zaman da adet olduğumda kusma da yaşıyorum. Göğüs hassasiyeti ne başladı ağrıyorlar yavaştan yatamıyorum üstlerine. üçüncünün belirtileri başladı cumaya kadar gelir diye düşünüyorum Allahım inşallah bunu da göreyim kafamdan sileceğim inanıyorum.

E
adet migreni var bende yine bugün başım ağrıdı gün boyu ve mideme vuruyor bulandırıyor diğer adetlerimden biliyorum çoğu zaman da adet olduğumda kusma da yaşıyorum. Göğüs hassasiyeti ne başladı ağrıyorlar yavaştan yatamıyorum üstlerine. üçüncünün belirtileri başladı cumaya kadar gelir diye düşünüyorum Allahım inşallah bunu da göreyim kafamdan sileceğim inanıyorum.
Estağfurullah canım sıkıntı yok yeterki sen rahat ol adet migreni bendede var maalesef

Geri