Sürtünme ile ilişki sonrası kahverengi akıntı

S

sümeylee

Forum Okuru
Sürtünme ile ilişki sonrası kahverengi akıntı
Merhaba, dün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık. Hiçbir sekilde içime girme olmadi sadece biraz fazla uzun tuttuk. Yakinlasmadan 2 saat sonra falan önce cok az miktarda kirmizi akinti geldi, ertesi gun yani bugün de kahverengi akıntı oldu. Bakireyim. Bu akintilarin sebebi ne olabilir, tahrişe mi bağlıdır? Ayrica adetim biteli 6 gün kadar oldu.

İlişkiden sonra gördüğünüz lekelenme sürtünmeden kaynaklı tahrişten kaynaklanabilir. Bunun dışında adet bitimi sonrası kahverengi lekelenme olmaktadır. Yani durum her ikisinden birinden kaynaklıdır.

Erkek arkadasimla yaşadığım sürtünmeli ilişkiden 1 saat sonra kanli ve kahverengi akintim oldu. Bakireyim. Hicbir sekilde iceri girme olmadı. Süre uzundu. Kanama sebebi ne olabilir, tahris zedelenme kaynakli midir? Kizlik bozulmus olabilir mi?

Erkek arkadasimla yaşadığım sürtünmeli ilişkiden 1 saat sonra kanli ve kahverengi akintim oldu. Bakireyim. Hicbir sekilde iceri girme olmadı. Süre uzundu. Kanama sebebi ne olabilir, tahris zedelenme kaynakli midir? Kizlik bozulmus olabilir mi?
Birleşme yok diyosun kızlığın nasıl bozulabilirki

Geri