Sürtünme ile gebelik olur mu yaşayanlar var mı

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Sürtünme ile gebelik olur mu yaşayanlar var mı
Merhabalar. Sözlümle 22 martta sürtünerek ilişki yaşadık. Penis ucu klitoris bölgeme geldi yalnız ben zevk suyundan şüpheleniyorum çünkü o bölgem benden veya onun sıvısından dolayı ıslaktı. Bu olaydan 10 gün sonra adet oldum 4 gün sürdü. Bol akıntılıydı.. İlk gün kahverengi rengi daha sonra kanamaya döndü. Üstüne görme midir diye şüphelenerek adetken test yaptım negatif çıktı. Daha sonra adetim bitince de test yaptım yine negatif çıktı. Yanlış zamanda yapmışımdır diye düşünerek 13 nisanda 2 tane daha test yaptım gece. Onlar da begatif çıktı. Acaba testleri yanlış zamanda mı yaptım? Pelvis bölgemde bazen kasılma oluyor nedeni nedir? Boşalma sıvısı bana değmedi sadece zevk suyundan şüpheleniyorum. Hemen vajina üstündeki kemik var ya onun biraz üstünde ağrı oluyor ama ağrı gibi değil his gibi..

Selamlar geç dönüş için kusura bakmayın lütfen. Regl olmuşsunuz yerleşme kanamasının oranı çok ama çok düşüktür. GÖRDÜĞÜMÜZE ve belirtilere ve regl oluşunuza göre kesinlikle hamile değilsiniz. Klitorüs bölgesine gelmesi bi anlam ifade etmiyor hamile değilsiniz belli.

Selamlar geç dönüş için kusura bakmayın lütfen. Regl olmuşsunuz yerleşme kanamasının oranı çok ama çok düşüktür. GÖRDÜĞÜMÜZE ve belirtilere ve regl oluşunuza göre kesinlikle hamile değilsiniz. Klitorüs bölgesine gelmesi bi anlam ifade etmiyor hamile değilsiniz belli.
Belki zarın oraya da değmiş olabilir tam hatırlamıyorum ki.. yine de öyle bişi olsa 10 gün sonra adet yaşar mıydım? Kasıklarım kasılıyor neden olur bu? Hamilelikle alakası var mı

Merhabalar öncelikle bu kadar çok sıklıkla mesaj atmanıza gerek yok sitemizden bir kişiye mesajımızı gördüğünüzde cevap yazacaktır tıpkı şu anda benim yazdığım gibi kesinlikle hamile değilsiniz regli olmuşsunuz boşuna psikolojinizi bozmayın hamile değilsiniz

Merhabalar öncelikle bu kadar çok sıklıkla mesaj atmanıza gerek yok sitemizden bir kişiye mesajımızı gördüğünüzde cevap yazacaktır tıpkı şu anda benim yazdığım gibi kesinlikle hamile değilsiniz regli olmuşsunuz boşuna psikolojinizi bozmayın hamile değilsiniz
Tamam yteşekkürler ama bazı kadınlar hamileyken adet görüyormuş ondan kafam karıştı

Geri