Sürtünme ile gebelik olur mu yaşayanlar var mı

Size hamile olmadığınız ile ilgili bilgi verdik ama dediğiniz regl iken üstüne görme olayı çok ama çok nadirdir hamile değilsiniz çok şüpheleniyor iseniz lütfen beta hcg testini yaptırın ama hamile değilsiniz.

Yeterli tabiki ama kafamda benim deli sorular var diyor iseniz beta hcg testi yaptırın rahat edin. Başka türlü buradan yazılanlar ile siz ikna olmayacaksınız kan testi yaptırın lütfen.

Testi yaptıramam ne yazık ki.. sürekli başım ağrıyor bugün elim ayağım bi anda titredi. Ben bu olaydan 10 gün sknra adet oldum belki de üstüne gördüm emin değilim ama kafam çok karışık nolur içimi rahatlatın @SadmiN

@SadmiN hanım merhaba. Ben bugün 6 haftalık hamile olan bi arkadaşımı duydum hamileyken hildiğiniz adet görmüş öbür adeti gecikincr hamile kaldığını öğrenmiş. Ben geçen gün hamilelik haftası hesaplama yaptım ve eğer böyle bi ihtimalim varsa 7 haftanın içinde olduğumu gördüm. Böyle olunca da hemen sabah ilk idrar ile test yaptım ve negatif çıktı. Programa göre 3 gün sonra adet olucam. Şu aralar herhangi bi kasık ağrım yok ama göğüslerim şişti ve çok ağrıyor. Yaptığım teste rağmen hamilelik olasılığım var mıdır? @SadmiN

Bakın size daha önceden de söylemiştim hamilelik testinde yoksa yüzde yüze yakın yoktur ama siz tedbiren lütfen beta hcg kandan gebeliktesti yaptırın var ise yüzde yüz çıkacaktır ama ben olduğunu düşünmüyorum.

Ne yazık ki özel sebeplerden ötürü testi yaptıramam.. ama eğer olsa idi bunca zaman yaptığım 5e yakın idrar testinde (bazılarını erken yaptım) silik bile olsa pozitif çıkmaz mıydı? Hepsi negatifti, 2 gün önce yaptığım testte negatifti. İlişkiden önceki adetim 5 marttı onu baz alarak ihtimali gebelik hesaplaması yaptım, buraya kadar bi yanlışlık var mıdır????? Olayın üstünden 10 gün sonra da adet oldum ben şimdi 2.adeitmi bekliyorum? @SadmiN

Ne yazık ki özel sebeplerden ötürü testi yaptıramam.. ama eğer olsa idi bunca zaman yaptığım 5e yakın idrar testinde (bazılarını erken yaptım) silik bile olsa pozitif çıkmaz mıydı? Hepsi negatifti, 2 gün önce yaptığım testte negatifti. İlişkiden önceki adetim 5 marttı onu baz alarak ihtimali gebelik hesaplaması yaptım, buraya kadar bi yanlışlık var mıdır????? Olayın üstünden 10 gün sonra da adet oldum ben şimdi 2.adeitmi bekliyorum? @SadmiN
Çok çok ama çok az kahve bi leke geldi cok azdı nokta kadar?????? @SadmiN

@SadmiN merhabalar admin hanım. Adet oldum fakat bugün 4.günümde kahveye dönmeye başladı bu neden olur? Sizce gebelik ihtimali hala var mı? O kadar test yapmıştım bu adetim olmadan 3 gün önce de adet yaptım sabah idrarı ile negatif çıkmıştı. Hala ihtimal olabilir mi? Üstüne görmüş olabilir miyim bu ayki adette?? @SadmiN

Geri