Sürtünme ile gebelik olur mu yaşayanlar var mı

Selamlar Hülya Hanım, buradan yazdığımız şey ile hamile olduğunuz anlamına gelmiyor tabiki. Yazılanlar, hamilelikte de ortaya çıkar anlamında söyledik. Bu arada özelden yazılan şeylere malesef cevap veremiyoruz. Sıkıntılarınızın devam etmesi durumunda eğer gebelik gibi bir şüpheniz var ise test yaptırın yok ise uzman bir doktor ile durumunuzu değerlendiri. Sevgiler.

Selamlar Hülya Hanım, buradan yazdığımız şey ile hamile olduğunuz anlamına gelmiyor tabiki. Yazılanlar, hamilelikte de ortaya çıkar anlamında söyledik. Bu arada özelden yazılan şeylere malesef cevap veremiyoruz. Sıkıntılarınızın devam etmesi durumunda eğer gebelik gibi bir şüpheniz var ise test yaptırın yok ise uzman bir doktor ile durumunuzu değerlendiri. Sevgiler.
Ben sadece benim yaşdığım durumda gebelik var mıdır yok mudur onu merak ediyorum. 2 kez adet gördüm o olaydan sonra

Ve ben 2.adetim olmadan 3 gün önce test yaptım negatif cıkmıştı sonra adet oldum ama kafam karışık çünkü demin midem bulandı ve karnımda hissizlik var hassasiyet gibi..

sizin dediğiniz sevgili @Hulya034 milyonda bir ihtimal yani ancak haberlere konu olacak bir hamilelik lütfen çevrenize bakın bir tane dediğiniz gibi 5 ay sonra hamile olduğunu öğrenen insan var mı ? Lüten rahat olun.

sizin dediğiniz sevgili @Hulya034 milyonda bir ihtimal yani ancak haberlere konu olacak bir hamilelik lütfen çevrenize bakın bir tane dediğiniz gibi 5 ay sonra hamile olduğunu öğrenen insan var mı ? Lüten rahat olun.
@SadmiN hayır hiç duymadım, ben 2 kere de adet oldum sadece böyle 5 ay sonra hamile olduğunu öğrenen insanlar öğrenince acaba ben de hmile miyim diye düşünüyorum. Ben son adetimden 3 gün önce idrarda gebelik de yaptım negatifti ama insan bazen korkuyor o yüzden kafam karışık benim. Yardımcı olursanız sevinirim. Mesajlara çok geç yanıt veriyorsunuz

Ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Şu anda kafama çok taktım diyorsunuz yersiz bir düşünce olduğunun altını çizmek istiyorum. Tamam anlıyorum streslisin diye aynı şeyleri soruyorsun fakat hamile değilsin. Kafamdan atayım der isen lütfen bir hastaneye git özel hastaneye beta hcg kan testinden hamileliğim varmı bakacağım de testi yaptırt ve sonucu gör. Bu testin sonucu yüzde yüzdür yanılma payı asla yoktur.

Sevgiler.

Bu test nedir ilki özellikle ben anlamadım?????

Ekli dosyalar

• 0D8AC26C-AF6B-4B8D-B8A9-0743B5560DCF.jpeg
    0D8AC26C-AF6B-4B8D-B8A9-0743B5560DCF.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 562
Geri