Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üstüne görme mi oldum

M

Mağdur

Forum Okuru
Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üstüne görme mi oldum
Ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım boşalma olmadığını söyledi ama ben güvenmedim iki defa test yaptım negatif çıktı testin hemen diğer günü adet oldum düzenli adetim aynı günümde oldum adet gibiydi 3 gün sürdü ama sonra internette üstüne görme diye bişey duydum ve şuan çok tedirginim ve korkuyorum acaba hamile olabilirmiyim ?

Selamlar kullandığınız nick baya güzel :) Mağdur olacak bir şeyiniz kesinlikle yok zaten siz regl olmuşsunuz korkulacak kesinlikle bir şey yok hamile değilsiniz. Boşuna stres yapıp korkuya kapılmayın hamile değilsiniz. Adet oldunuz olay bitti...

Sorunuzu yanıtlamadan önce ön bilgilendirme yapalım. Korunmadan cinsel ilişkide bulunmak hamile kalmaya neden olabilir. Boşalma olmadan zevk suyuyla bile hamile kalınabilir. Üstüne görme yani yerleşme kanaması adet gibi değildir. Bir kaç damladan ibaret olan bir lekelenmedir. Burada önemli olan kanamanın miktarını tanımlamak. Kanamanız her zamanki gibi olduysa adetiniz gerçekleşmiştir. Bu durumda da gebelik söz konusu olmaz . Test sonuçlarınız da hamile olmadığınızı gösteriyor. Boş yere endişelenmeyin.

Sorunuzu yanıtlamadan önce ön bilgilendirme yapalım. Korunmadan cinsel ilişkide bulunmak hamile kalmaya neden olabilir. Boşalma olmadan zevk suyuyla bile hamile kalınabilir. Üstüne görme yani yerleşme kanaması adet gibi değildir. Bir kaç damladan ibaret olan bir lekelenmedir. Burada önemli olan kanamanın miktarını tanımlamak. Kanamanız her zamanki gibi olduysa adetiniz gerçekleşmiştir. Bu durumda da gebelik söz konusu olmaz . Test sonuçlarınız da hamile olmadığınızı gösteriyor. Boş yere endişelenmeyin.
Adettim normaldi aynıları gibi değişik bişey yoktu ama bu yerleşme kanı mı değil mi diye çok korktum endişelendim. Farklı sitelerde yalan yanlış o kadar şeyler yazılmış ki korkum birken bin oldu verdiğiniz bilgiler için çok teşşekür ederim rahat bi nefes alabilirim artık

Geri