Sürtünme yoluyla birliktelikten sonra Karın şişkinliği yaşayanlar

M

mina7

Forum Okuru
Sürtünme yoluyla birliktelikten sonra Karın şişkinliği yaşayanlar
Mrb sevgilimle aralık ayında sürtünme yoluyla birliktelik yaşadım. Bunun üzerine 5 kere adet oldum 3 kez beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı bi hafta önce doktora gittim ultrasonla baktı yumurtalığında kist var ama adetten dolayı olabilir dedi. Benim sorum şu alt karın bölgemde şişkinlik var heleki yemeklerden sonra davul gibi şişiyorum hamile olabilir miyim ? Testte ve ultrasonda çıkmamış olabilir mi ? Karın şişkinliğimin sebebi ne olabilir ? Psikolojim bozuldu artık ne yapacağımı bilmiyorum.

Selamlar, karın şişliğinizin hazımsızlık ile alakalı bir durum olduğu ortaya bhcg ve yaptırdığınız diğer testlerin sonucu yüzde yüzdür yani bu durum hamilelik kesinlikle değil. Psikolojinizi boşuna bozmayın doktora giderek şişkinliğin nedenlerinin araştırılmasını ve buna göre ilaç kullanmayı deneyin lütfen.

Herhangi bir yanılma payı yok mudur testlerde insanlardan o kadar çok şey duydum ki hala acaba mı demekten kendimi alıkoyamıyorum hamilelik olamaz değil mi ? Hamilelik olsaydı ikinci testi ocak ayı sonunda yaptım bi ay içinde belli olurdu değil mi ? Yada 2 ay içinde ?

Selamlar Mina7 hayır hayatım testlerin yanılma payı sıfırdır özellikle beta hcg testinin sonucu yüzde yüz dür. Gebelik testlerinin de yüzde 90 üzerinde doğruluk payı vardır. Sıkıntı yapmayın hamilelik yok.

Geri