Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı ?

P

Pişman1244

Forum Okuru
Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı ?
Sürtünme yolu ile nasıl hamile kalınabilir? Sürtünme yolu ile gebelik riski var mıdır? İyi günler biz sevgilimle ayakta sürtünme yaşadık ama şöyle oldu daha çok kalça tarafından sadece bir iki kere ön bölgemizi yaklaştırdık ama üstümüzde çamaşırlarımız vardı. Boşalma gerçekleşmedi zevk suyundan korkuyoruz. Bu olaydan 8 gün sonra sevgilim adet oldu şimdi 2. Adeti geçikti hamile olabilr mi çok stresliyiz ikimiz de psikolojik olarak mahvolduk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Stres yapacak bir durum söz konusu değil zaten çamaşırlarınız varmış üzerlerinizde böyle hamile kalınmaz hamile kalınması için net şekilde ilişki gerekir tabiki sürtünme ile hamile kalınabilir ama sevgiliniz ikinci adetini olmuş öyle hamilelik gibi bir ihtimal sıfır bilginiz olsun stres yapmayın.

Yanlış anlattım sanırım yakınlaşmamızsan 8 gün sonra adet oldu ve bu adetinden sonra hiç böyle birşey yapmadık ama ikinci adeti geçikti sanırım ve bu sürtünme yakınlaşmasının üstünden 38-39 gün geçti bu zamana kadar hamile olsaydı anlarmıydık aşırı tedirginim psikolojim çok kötü kimseye derdimi de anlatamıyorum

Tabiki canım anlardınız orası kesin zaten adet olmuş onun üstüne hamile olma ihtimali sıfır böyle de hamile olunmaz diye yazdım ama heralde siz bu sıkıntılardan tam kavrayamadınız sevgiliniz hamile değil hamile bu şekilde kalamaz tedirginliği bırakın psikolojinizi düzeltin hamile olma ihtimali sıfır. Sevgiler.

Geri