Sürtünmeli ilişki oldu hamilemiyim hamile kalırmıyım ?

S

sssselennnnn

Forum Okuru
Sürtünmeli ilişki oldu hamilemiyim hamile kalırmıyım ?
1-merhabalar ben 12 mayısta nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim adetimden iki üç gün önceydi sonrasında adet oldum aynı sancı önceki seferdekiirler gibi.. sonra ki ay birdaha adet oldum ve aferim bittikten iki üç gün sonra ara ara süreyle kan ve kahverengi leke geldi. Stres kaynaklı oldugunu düşünüyorum çünkğ bir çok olumsuz şey yaşadım.. sizce ihtimali var mıdır
2- 4 Haziran'da tekrardan sürtünme yoluyla sevişme yaşadım adetime 10 gün vardı şuan 5 gün kaldı ilk seferde nişanlımın zevk suyu elime geldi sonra penisi ve vajinam bir kaç sürtünme yaşadı biraz geçtikten sonra vajinamla alakasız bir şekilde yanımda yatakta boşaldı kalktı peçeyeyle temizledi aradan yarım saat bir saat sonra tekrardan sevişmeye başladık ve sürtünmeler devam etti tekrardan yanımda boşaldı kalktı temizledi ve üzerimizi giyindik cinsel anlamda tam bir birleşme olmadı fakat penisiyle vajinam ilk boşaldıktan sonra temas etti. Hamile kalma olasılığım var mı lütfen yardım edin teşekkürler

Korunmasız her ilişki nin gebe kalma açısından risk olduğunu benzer sorulara verdiğimiz cevaplarda belirtiyoruz. Ejakülasyon olmadan da zevk suyuyla hamile kalınabilir. Beklenen döneminizde gecikme olursa test yaparak durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz

Geri