Sürtünmeli ilişki yaşayanlar hamile kalırmı Korkuyorum...

Sürtünmeli ilişki yaşayanlar hamile kalırmı Korkuyorum...
Merhaba!
6 Haziran'da reglime 5 gün kala sürtünme yoluyla ilişki yaşamıştım. Tam gününde 4 5 gün kadar süren reglim gerçekleşmişti. Ancak miktarı her zamankine göre biraz azdı.

Bu ay, 6 Temmuz gecesi reglim başladı. Normalde inanılmaz ağrılı bir başlangıcı olurken bu sefer hiç ağrı hissettmedim. Pıhtılı, koyu renkte ancak az miktarda kanama yaşadım. Şu an 9 Temmuz, lekelenme şeklinde devam ediyor. Eğer bir ihtimal varsa kürtaj için geç kalmaktan korkuyorum. Regl kanamasının az miktarda olması hamilelik belirtisi midir? Hamile olabilir miyim? :(

Birkaç sabahtır hafif mide bulantım vardı bugün de ishalle birlikte mide bulantısı ve kusma başladı doktora gittim mide bulantısı hapı verip gönderdi ne olur cevap verin hamilelikle ilgisi olabilir mi

Birkaç sabahtır hafif mide bulantım vardı bugün de ishalle birlikte mide bulantısı ve kusma başladı doktora gittim mide bulantısı hapı verip gönderdi ne olur cevap verin hamilelikle ilgisi olabilir mi
Adet kanaması her ay aynı olmaz mide bulantiniz ya mideniz yediğiniz bi şeye hassasiyet gösterdi yada üşüttünüz ben gebelik olduğunu düşünmüyorum ama emin olmak için hcg yaptırabilirsiniz

Adet kanaması her ay aynı olmaz mide bulantiniz ya mideniz yediğiniz bi şeye hassasiyet gösterdi yada üşüttünüz ben gebelik olduğunu düşünmüyorum ama emin olmak için hcg yaptırabilirsiniz
Küçük bir yerde yaşıyorum bu yüzden test almaya veya kan vermeye çekiniyorum ama artık iyice tedirgin olmaya başladım 3 4 gün süren 2 kez regl olmuş olmam hamile olmadığıma kesin kanıt olabilir mi

Geri