Sürtünmeli ilişki yaşayanlar hamile kalırmı Korkuyorum...

Obsesif kompülsif bozukluk yaşıyorum bu yüzden sürekli tedirginim sizleri de sıkıyorum özür dilerim :( eğer siz kesinlikle yok diyorsanız rahatlayacağım
Canım bak aynı durumu bende yaşadım 7 ay önce iç çamaşırı vardı bizde erkek arkdasım fa bosalma olmamıştı ve ben ondan sonra zamanında reglimi olmustum bu 7 ayda gitmediğim doktor gitmedim hastane kalmadı tek bir doktora 6 kere gidip 6 kere karından ultrason yaptırdım sadece o doktora 4 kere beta hcg yaptırdım onun dışında oturduğum şehirdeki jinekklogları araştırdım hangisi en iyi diye baktım özel muaynanelerine gititm belki de 7 doktora gititm farklı farklı ama ben hiç birseye ikna olmadım doktorlara inanmadım inanmadıkça da Aydan aya bütün belirtiler çıkmaya başladı yani gebelik Yok ama ben öyle düşünüyorum e tabi ne oluyor beyin buna göre tepki vermeye yasıyor bak lütfen senden ricam kendine bu eziyeti yapma hayatı kendine zindan etme düşün gerçek bir ilişki yaşayıp hamile klmak icin o kadar uğraşıyorlar da olmuyor sen surtınme yaşayıp gebe kalkıcaksın evet bu ihtimal var ama çok çok çok dusuk bir ihtimal o yüzden iki dakikalık zevk icin kendine kendimize bu eziyeti yapmayalım bu saatten sonra daha dikkatli ol daha dikkatli olalım yoksa ne psikoloji kalıyor nede Başka birsey

Geri