Sürtünmeli ilişkim oldu korunmadım acaba Gebe miyim

H

Helinsoner

Forum Okuru
Sürtünmeli ilişkim oldu korunmadım acaba Gebe miyim
Merhabalar adetimin son günü 3-4 kasımda sevgilimle sürtünmeli ilişkimiz oldu. Korunmadık. Boşalma da olmadı.25 kasımda tekrar kan geldi ama normalden daha az geldi sanki ve 5 gün sürdü. Kanamam 29 kasımda bitti. Ardından kanamadan 2 gün sonra 1 aralıkta idrar testi yaptım negatif çıktı. Ardından 3 aralıkta kan testi yaptım 0.01 çıktı. Sonra 6 aralıkta idrar testi yaptım negatid çıktı. Bugün yani 7 aralıkta kan testi yaptım 0.5 çıktı. Sizce hamile miyim? Yanlış zaman da yapmış olabilir miyim bu testleri? En son kan testini ilişkiden 33 gün sonra yaptım kanamadan da 7-8 gün sonra yaptım. Sizce kesin hamile değil miyim?

Merhabalar adetimin son günü 3-4 kasımda sevgilimle sürtünmeli ilişkimiz oldu. Korunmadık. Boşalma da olmadı.25 kasımda tekrar kan geldi ama normalden daha az geldi sanki ve 5 gün sürdü. Kanamam 29 kasımda bitti. Ardından kanamadan 2 gün sonra 1 aralıkta idrar testi yaptım negatif çıktı. Ardından 3 aralıkta kan testi yaptım 0.01 çıktı. Sonra 6 aralıkta idrar testi yaptım negatid çıktı. Bugün yani 7 aralıkta kan testi yaptım 0.5 çıktı. Sizce hamile miyim? Yanlış zaman da yapmış olabilir miyim bu testleri? En son kan testini ilişkiden 33 gün sonra yaptım kanamadan da 7-8 gün sonra yaptım. Sizce kesin hamile değil miyim?

Birliktelik sonrası döneminiz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Gebelik testi sonuçlarınızda negatif gebe olmadığınıza ikna olmaya çalışın.

Evet kesin olarak hamile değilsiniz...
Çok sağolun son bir sorum olacaktı. İlk kan tahlilim 0.01 iken neden 0.5 oldu. Hcg sabit kalmıyor mu? İlk kan tahlilimi sabah aç karınla yaptım. 0.01 çıktı son kan tahlilimi de akşama doğru yaptım 0.5 çıktı. Hamike olmadığımdan eminim sadece bunu merak ettim:)

Bakın hanımefendi sorularınızın yanıtında hep belirtiyorum gebe değilsiniz. Geç döllenme söz konusu değil. Bizim yanıtlarımız sizi tatmin etmiyorsa bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri