Sürtünmeyle ilişki yaşadım adet oldum yine de hamilemiyim

A

acilll

Forum Okuru
Sürtünmeyle ilişki yaşadım adet oldum yine de hamilemiyim
Surtunme yoluyla ilişkim oldu tam adet tarihinde önce leke sonra kanama başladı 2 gün sürdü bitti 3.gün leke geldi tamamen bitti üstüne görmeden şüphelenip test yaptım sonuç negatif hamilelik riski varmidir yardım lütfen

Selamlar, adet olmuşsunuz üstüne vs değil bu testte yapmışsınız ve negatif çıkmış hamile olma ihtimaliniz yok hamile değilsiniz !

Sabah ki idrarla yaptım internette bir kısmını yaptiktan sonra ara idrarinizla yapın diye yorumlar okudum ben direk yapmıştım sorun olur mu acaba birde 4 5 damla idrar yazıyormus ben 3 damla yapmış olabilirim sorun olur mu endiseliyim kusura bakmayın çok teşekkürler

İlk gün kahve pembe akıntı şeklinde geldi ağrım oldu ağrı kesici kullanmadım sıcak su koydum karnıma o söktürmüs olabilir mi 2.gün kanama oldu pıhtı vardı 3.gün Devam etti gecesine bitti ertesi gün hiç gelmedi 1 gün sonra leke gibi az bişey silince geldi ve tamamen bitti yazılan çok şey var adet kanamasimi emin olamadim normalde köyü kahve siyaha yakın lekeyle başlar öyle biterdi bu kez açık renkli oldu lekelenme hiç ilaç kullanmadigim için olabilir mi tskrlr

İlk gün kahve pembe akıntı şeklinde geldi ağrım oldu ağrı kesici kullanmadım sıcak su koydum karnıma o söktürmüs olabilir mi 2.gün kanama oldu pıhtı vardı 3.gün Devam etti gecesine bitti ertesi gün hiç gelmedi 1 gün sonra leke gibi az bişey silince geldi ve tamamen bitti yazılan çok şey var adet kanamasimi emin olamadim normalde köyü kahve siyaha yakın lekeyle başlar öyle biterdi bu kez açık renkli oldu lekelenme hiç ilaç kullanmadigim için olabilir mi tskrlr

Hanımefendi tam gününde adetiniz gerçekleşmiş ayrıntılara takılmayın gebe değilsiniz.Gebe olmadığınıza ikna olamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri