survivor oyunu

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
survivor oyunu
survivor oyunları
survivor oyunları, adası, kimle giderdiniz

evet arkadaşlar survivoru izlerken aklımaa bir oyun geldii:D
oyunumuz şöyle eğer survivor adasın gitme imkanının olsaydıı melekler mekanından hangi 5 üye arkadaşınızı yanınızda götürürdünüz adını ve nedenlerini yazıcaksınız
oyun çok basit herkese kolay gelsin:D

Hak 5 kişi ise

Ustam Cemoş :)
Adminim RüYaM :)
Süper Modum Asimelek :)
Hacım Süper Moderatör Tuğçe :)
Moderatör Titan Abla :)

Yahu tüm yönetimi toplamışım tabi benimle birlikte :D:D

Öhm.....

Öncelikle velinimetimiz Rüyam (önce ekmek parası)
Çetimizin kraliçesi Cemoş(o olmazsa gevezelik edemeyiz sonra)
Sanal dünyadan en eski dostum Vişne (bana burayı fişne önerdi)
İlk günden beri hem arkadaşım hem kardeşim gibi olan Greyim
Valla 5. ye karar veremedim,karar verince yazarım hahaha

Hmmm :)

Survivor yöneticiler - üyeler haa güzel fikir:) Aslında Survivor oyun serileri yapabiliriz. Mesela iki grup seçeriz, orda fiziksel oyunlar var, bizde de mantık oyunları, soru cevap gibi seçenekler olabilir :)

Survivor Meleklermekani Adası:)

Yöneticiler ve üyeler :)

Şimdi gelelim benim Survivor'a giderken kendimle götüreceğim ekibime :)

1: Cemoş, o olmazsa adanın tadı da tuzuda her bişeyide olmaz :D:D Ama aç bir Cemoş'la nasıl başedebiliriz onu düşünüyorum:D:D:D:D

2: Grey, aramızda bir ergenin olması iyi olur:) Hem ustayı, çıraksız götürmek olmaz:) Hemde Grey'in o kıvrak zekası Ada da işimize çok yarar:D:D

3: Titan, çünkü çok detaycı:D Ada da ne var ne yok, kimsenin fark etmediği şeyleri fark eder:)

4: Asi, o deli olmazsa olmaz :D:D Kambersiz düğün olmaz değil mi:D:D Ada'dan geldikten sonra "ne vardı, orası nasıl dı, ne yaptınız, ne yediniz, ne içtiniz, kaç defa nefes aldınız vs vs..) gibi soruları cevaplamaktansa Asi'yi Survivor'a götürmek daha yerinde olur:) Hem karşı takımın üzerine salarız, meraklı soruları ile rakip takımı, tereyağından kıl çeker gibi çileden çıkartır:D:D:D:D

5: Çitos... :) Piçomen Cemoş'un yanına birde her telden espiri yapan Çitos'da eklenince, Survivor gel keyfim gell :D:D:D:D

Yanlız ada da varsa patlıcanları ve sert cisimleri ortadan kaldırmak lazım:) Dediğim gibi aç bir Cemoş'un yapabileceği her ihtimali düşünmek gerekir:) Karşı takıma Allah yardım etsin, bu ekip yarışmaları kazanmadan bile, onlardan kurtulabilir. Çünkü büyük ihtimal ile karşı takımın breyleri tek tek firar eder yada diskalifiye edilmek için ne gerekirse yapar:) Yada bir bakmışsınız ki, rakip takım, benim takımın hizmetini görüyor totişlerinin korkusundan hahaha Cemoş ve Çitos ikilisinin adı bile yeter diyorum Survivor'da :D:D:D:D

benim belli zatenn
1 titan dostum arkadaşım :dancing:
2 cemoş neşe kaynağı
3 RÜYAM elinden bişey kurtulmaz
4 asimelek güzel yüreği için
5 greyy acıkınca çıtır çıtır yimek için hahahahahaha
şaka tabiki:örgü:

Geri